Geri Dön

Merve Oflaz: Kötü kadın rolü oynamak isterim

2011'de dönemin en çok konuşulan dizisi 'Muhteşem Yüzyıl'da 'Ayşe Hatun' rolünü canlandırdı, ardından 'Kalbim 4 Mevsim', 'Not Defteri', 'Güzel Köylü', 'Eve Dönüş' ve 'Rengarenk' dizilerinde rol alan Merve Oflaz, 'Arka Sokaklar'da 2017-2021 yılları arasında 'Bahar Komiser' karakterine hayat verdi. Ünlü oyuncu, izleyicilere ters köşe yapmak istiyor.

Merve Oflaz: Kötü kadın rolü oynamak isterim

Merve Oflaz, Le Meridien İstanbul Etiler’de güneş gözlüğü koleksiyonlarının tanıtıldığı etkinliğe katıldı. Gözlük ve küpelere karşı özel merakı olduğunu açıklayan oyuncu, “15 tane gözlüğüm vardır ama son zamanlarda yeni almıyorum. Kullanmadıklarımı da ihtiyaç sahiplerine veriyorum” dedi.

"YEDİ TANE DÜĞÜN VAR"

Allan Hakko ile aşk yaşayan Oflaz, davette özel hayat ile ilgili sorulara cevap vermekten kaçındı. Bu ay arkadaşlarının bol bol düğünlerine gideceğini belirten Oflaz, “Yedi tane düğün var. Altın da çok yükseldi, bittik valla. Ama yapacak bir şey yok” dedi.

"TER KÖŞE YAPMAK İYİ OLUR"

Kanal D'nin fenomen dizisi 'Arka Sokaklar'dan ayrıldıktan sonra ekranlara ara veren Merve Oflaz, “Kötü kadın rolü oynamak çok isterim. Ters köşe yapmak iyi olur” ifadelerini kullandı.

Merve Oflaz: Kötü kadın rolü oynamak isterim

"SALAŞ YERLERİ SEVİYORUM"

Bayram tatilinde Bodrum sezonunu açan 33 yaşındaki oyuncu, yüksek fiyatlarıyla haber konusu olan plajlara gitmediğini söyledi: Lahmacunun 195 lira olduğu beach’e gitmem. Salaş yerleri seviyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber