Geri Dön

Müge Anlı çocukluk fotoğrafını paylaştı

Yıllarca sosyal medyaya karşı mesafeli duran Müge Anlı, geçtiğimiz aylarda Instagram hesabı açtığını duyurmuştu. 'Müge Anlı Official' adıyla açılan hesabı, kısa sürede binlerce kişi takip etmişti. Bir çocuk annesi Anlı, son olarak çocukluk yıllarında çekilen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

Müge Anlı çocukluk fotoğrafını paylaştı

Müge Anlı'nın son paylaşımı büyük ilgi gördü. Saçına maşa yaptıran Anlı, yeni halini ve çocukluk yıllarına ait bir fotoğrafını yayınladı. Sevilen sunucu Müge Anlı saçlarına maşa yaptırdı. Annesi kızını öyle görünce hemen fotoğraf albümünü karıştırdı ve çocukluk yıllarına ait fotoğrafları ortaya çıkardı.

İki fotoğrafı birleştirip sosyal medyada paylaşan ünlü sunucu altına, 'Annem akşam saçlarımı görünce, hemen bu çocukluk fotoğrafımı ortaya çıkardı' notunu düştü.

Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa çok sayıda da yorum yapıldı.

Müge Anlı çocukluk fotoğrafını paylaştı

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber