Müge Anlı

Müge Anlı

Türk televizyon sunucusu ve gazetecisi.   Hayatı   Eğitimi Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Özel hayatı 2008'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu. Kariyeri   Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir. Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır. Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

Müge Anlı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.008 müge anlı haberi bulunmuştur.
ŞABAN ATAŞ OLAYI SON DAKİKA MÜGE ANLI | Şaban Ataş'a ne oldu, öldürüldü mü, kim öldürdü? Şaban Ataş olayında itiraf geldi
ŞABAN ATAŞ OLAYI SON DAKİKA MÜGE ANLI | Şaban Ataş'a ne oldu, öldürüldü mü, kim öldürdü? Şaban Ataş olayında itiraf geldi Müge Anlı ve Tatlı Sert programında bir süredir kayıp olarak aranan inşaat ustası Şaban Ataş'ın kaybında son dakika gelişmesi yaşandı. Muğla Seydikemer'de kayıp olarak aranan Şaban Ataş'ın cesedi üzeri taşlarla örtülü olarak bulundu. Peki, itiraf kimden geldi? Şaban Ataş'ın ölümünden kimler sorumlu? İşte Müge Anlı'da günlerce işlenen olayla ilgili son dakika gelişmeleri.
15.05.2024 Bilgi Rehberi
Eski kocasını, sevgilisinin öldürdüğünü itiraf etti! ‘Cesedin üstünü taşla örttük’
Eski kocasını, sevgilisinin öldürdüğünü itiraf etti! ‘Cesedin üstünü taşla örttük’ Muğla'da 22 Mart'ta ortadan kaybolan şahsın cesedi, üzeri taşlarla örtülmüş olarak bulunurken, olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı. Eski eş Emine Karabulut, cinayeti sevgilisinin işlediğini itiraf etti.
14.05.2024 Gündem
Günlerdir Muğla'da aranıyordu! Cesedinin üzeri taşlarla örtülmüş halde bulundu
Günlerdir Muğla'da aranıyordu! Cesedinin üzeri taşlarla örtülmüş halde bulundu Muğla Seydikemer'de günlerdir aranan Şaban Ataş'ın cesedi üzeri taşlarla örtülü halde bulundu. Müge Anlı'da günlerce işlenen olay Ataş'ın eski eşinin itirafı sonrası ortaya çıktı. İşte detaylar...
13.05.2024 Haberler
Günlerdir Muğla'da aranıyordu! Cesedinin üzeri taşlarla örtülmüş halde bulundu
Günlerdir Muğla'da aranıyordu! Cesedinin üzeri taşlarla örtülmüş halde bulundu Muğla Seydikemer'de günlerdir aranan Şaban Ataş'ın cesedi üzeri taşlarla örtülü halde bulundu. Müge Anlı'da günlerce işlenen olay Ataş'ın eski eşinin itirafı sonrası ortaya çıktı. İşte detaylar...
13.05.2024 Gündem
2 gün arayla sırra kadem bastılar! Nuran Şahin ve Gökmen Kaya ile ilgili yeni gelişme
2 gün arayla sırra kadem bastılar! Nuran Şahin ve Gökmen Kaya ile ilgili yeni gelişme 52 yaşındaki Nuran Şahin, yaklaşık 3 hafta önce hastaneye diye gittiği Antalya Alanya’dan kayıplara karıştı. Nuran Şahin’den 2 gün sonra ise sevgilisi Gökmen Fetullah Kaya motosikletiyle sırra kadem bastı. İlk etapta birlikte kaçtıkları düşünülen ikili ile ilgili sıcak bir gelişme yaşlandı.
7.05.2024 Gündem
Duygu Nebioğlu'nun Metin Akpınar'a kırgınlığı geçmiyor! 'Sesimizi duymadınız'
Duygu Nebioğlu'nun Metin Akpınar'a kırgınlığı geçmiyor! 'Sesimizi duymadınız' Metin Akpınar'ın 1987'de aşk yaşadığı Suphiye Orancı'dan Duygu ve Sevgi Nebioğlu isimli ikiz kızları olduğu ortaya çıkmış ve babalık davası sonuçlanmıştı. Geçtiğimiz haftalarda annesini aramak için Müge Anlı'ya katılan Duygu Nebioğlu, sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olmaya devam ediyor.
7.05.2024 Cadde
Müslüm Gürses'e benzemek istiyordu! Farah Zeynep Abdullah'ı bulmak için evden kaçan genç aranıyor
Müslüm Gürses'e benzemek istiyordu! Farah Zeynep Abdullah'ı bulmak için evden kaçan genç aranıyor Müge Anlı, Kaan Çam olayı sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan Kaan Çam’ın ailesi 15 yaşındaki genci bulmak için yardım talebinde bulundu. Müslüm Gürses'e benzemek için bıyık bırakan gencin Farah Zeynep Abdullah'ı bulmak için evden kaçtığı iddia edildi.
29.04.2024 Galeri
Duygu Nebioğlu'na gelen beklenmedik telefon kafa karıştırdı! 'Karşımdaki ses öyle şeyler anlattı ki'
Duygu Nebioğlu'na gelen beklenmedik telefon kafa karıştırdı! 'Karşımdaki ses öyle şeyler anlattı ki' Metin Akpınar'ın 1987'de aşk yaşadığı Suphiye Orancı'dan Duygu ve Sevgi Nebioğlu isimli ikiz kızları olduğu ortaya çıktı. Akpınar'a babalık davası açan Duygu Nebioğlu, sosyal medya hesabından yayınladığı gönderileriyle gündem olmaya devam ediyor. Nebioğlu, son olarak kendisine gelen beklenmedik telefon hakkında konuştu.
25.04.2024 Cadde
Dört kızın nüfusunda baba olarak adı yazıyordu! Gizemli Erol ortaya çıktı
Dört kızın nüfusunda baba olarak adı yazıyordu! Gizemli Erol ortaya çıktı Metin Akpınar’ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'nın programına çıkmıştı. Türkiye'nin konuştuğu isim Suphiye Orancı'nın 4 kız çocuğunun da nüfusta baba adının 'Erol' olması dikkat çekti. Programa katılan bir izleyici, "Suphiye'nin Erol isimli adamdan bir oğlu vardı" dedi. Anlı'nın bugün yayınlanan programında Erol'un bulunduğu açıklandı.
22.04.2024 Cadde
Suphiye Orancı ile aynı filmde rol almışlardı! İbrahim Tatlıses sessizliğini bozdu
Suphiye Orancı ile aynı filmde rol almışlardı! İbrahim Tatlıses sessizliğini bozdu Metin Akpınar’ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, annesi Suphiye Orancı'yı bulmak için Müge Anlı'nın programına çıkmıştı. Orancı’nın geçmişte İbrahim Tatlıses filmlerinde de oynadığı ortaya çıktı. Konuyla ilgili Tatlıses, sessizliğini bozdu.
22.04.2024 Cadde
Nüfusta 'Erol' yazıyordu! Duygu Nebioğlu'na gelen mesaj kafa karıştırdı
Nüfusta 'Erol' yazıyordu! Duygu Nebioğlu'na gelen mesaj kafa karıştırdı Metin Akpınar’ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'nın programına çıkmıştı. Türkiye'nin konuştuğu isim Suphiye Orancı'nın 4 kız çocuğunun da nüfusta baba adının 'Erol' olması dikkat çekti. Programa katılan bir izleyici, "Suphiye'nin Erol isimli adamdan bir oğlu vardı" dedi! Duygu Nebioğlu'na sosyal medyadan gelen ihbar mesajı ise kafaları karıştırdı.
21.04.2024 Cadde
Duygu Nebioğlu'ndan Suphiye Orancı açıklaması: O adamlar anneme ne yaptıysa ortaya çıkacak!
Duygu Nebioğlu'ndan Suphiye Orancı açıklaması: O adamlar anneme ne yaptıysa ortaya çıkacak! Metin Akpınar’ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'nın programına katılmıştı. Türkiye'nin konuştuğu anne Suphiye Orancı bulunmuş, ancak bir açıklama yapmak istememişti. Duygu Nebioğlu, sosyal medya sayasından peş peşe videolar yayınlayarak, öz annesi Orancı hakkında konuştu.
20.04.2024 Magazin
Duygu Nebioğlu'ndan Suphiye Orancı açıklaması: O adamlar anneme ne yaptıysa ortaya çıkacak!
Duygu Nebioğlu'ndan Suphiye Orancı açıklaması: O adamlar anneme ne yaptıysa ortaya çıkacak! Metin Akpınar’ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'nın programına katılmıştı. Türkiye'nin konuştuğu anne Suphiye Orancı bulunmuş, ancak bir açıklama yapmak istememişti. Duygu Nebioğlu, sosyal medya sayasından peş peşe videolar yayınlayarak, öz annesi Orancı hakkında konuştu.
20.04.2024 Cadde
Nilgün Belgün'den Suphiye Orancı yorumu! 'Kabak kimin başına patlayacak acaba?'
Nilgün Belgün'den Suphiye Orancı yorumu! 'Kabak kimin başına patlayacak acaba?' Metin Akpınar’ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, annesi Suphiye Orancı'yı bulmak için Müge Anlı'nın programına çıkmıştı. Nebioğlu'nun babaları ünlü isimler olan iki ablasının daha olduğu öğrenilmişti. Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen ünlü oyuncu Nilgün Belgün, magazin gündemini meşgul eden olayla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.
20.04.2024 Cadde
METİN AKPINAR'IN KIZI DUYGU NEBİOĞLU annesini arıyor! Duygu Nebioğlu'nun annesi Suphiye Orancı kimdir, bulundu mu?
METİN AKPINAR'IN KIZI DUYGU NEBİOĞLU annesini arıyor! Duygu Nebioğlu'nun annesi Suphiye Orancı kimdir, bulundu mu? Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar'ın kızı olarak adını duyurmuştu. İkiz kız kardeşi olduğu da ortaya çıkan Duygu Nebioğlu, Müge Anlı'nın programına katılarak annesi Suphiye Orancı'yı arıyor. Peki, Duygu Nebioğlu'nun annesi Suphiye Orancı kim?
19.04.2024 Bilgi Rehberi
'İkizler Metin Akpınar'dan! Çocuklardan birinin babası da Yeşilçam artisti'
'İkizler Metin Akpınar'dan! Çocuklardan birinin babası da Yeşilçam artisti' Metin Akpınar’ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için bir kez daha Müge Anlı'nın programına çıktı. Nebioğlu’nun açtığı babalık davası sonrası Türkiye’nin gündemine oturan anne Suphiye Orancı hakkında dün yayın sonu bir iddia ortaya atılmıştı. Uğur Dündar'ın kızı olduğu öne sürülen Dilara G'nin babasının başka bir sanatçı olduğu söylenmişti. Müge Anlı bugün gerçekleştirilen yayında yeni bilgileri açıkladı. Ümit Besen hakkında çıkan iddialara yanıt verirken, yayına bağlanan Suphiye Orancı'nın arkadaşından çarpıcı açıklamalar geldi.
20.04.2024 Cadde
Türkiye onları konuşuyor! 'Babası Uğur Dündar değil, başka bir ünlü'
Türkiye onları konuşuyor! 'Babası Uğur Dündar değil, başka bir ünlü' Metin Akpınar’ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, annesini bulmak için bir kez daha Müge Anlı'nın programına çıktı. Nebioğlu’nun Metin Akpınar’a açtığı babalık davasıyla Türkiye’nin gündemine oturan anne Suphiye Orancı’nın fotoğrafı da sonunda ortaya çıktı. Adını ‘Sofi’ olarak değiştiren Orancı’nın dört küçük çocuğunu yıllar önce bırakıp Almanya’ya kaçtığı öğrenildi. Programa bağlanan bir izleyicinin anlattıkları ise Müge Anlı'yı da şoke etti.
18.04.2024 Cadde
Bu kez annesini arıyor
Bu kez annesini arıyor Metin Akpınar’ın evlilik dışı birlikteliğinden dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, bu kez de annesini bulmak için Müge Anlı’nın programına katıldı.
18.04.2024 Cadde
Doğuş'un eşi Hoşkedem Hidayetkızı fotoğrafına gelen yoruma sessiz kalamadı!
Doğuş'un eşi Hoşkedem Hidayetkızı fotoğrafına gelen yoruma sessiz kalamadı! "Gamsız" ve "Ben Sensiz Ne Yaparım?" gibi hit olmuş şarkılarla tanınan şarkıcı Doğuş'un eşi Hoşkedem Hidayetkızı, sosyal medya hesabından yayınladığı aşk pozuyla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü isim takipçisinden gelen bir yoruma da verdiği cevapla şaşırttı.
18.04.2024 Cadde
Metin Akpınar'la aynı kadına mı aşık oldular? Uğur Dündar'dan 'babalık davası' açıklaması
Metin Akpınar'la aynı kadına mı aşık oldular? Uğur Dündar'dan 'babalık davası' açıklaması Metin Akpınar'a açtığı babalık davasını kazanan Duygu Nebioğlu, "Bir ablamın babası da ünlü bir gazeteci" demişti. O kişinin Uğur Dündar olduğu iddia edildi. Kendisine dava açıldığını doğrulayan Dündar, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Nebioğlu, annesini bulmak için Müge Anlı'nın programına konuk olurken; Suphiye Orancı'nın fotoğrafı ilk kez ortaya çıktı.
18.04.2024 Cadde
Survivor All Star'a veda eden Hakan Hatipoğlu, kızı Lila'ya kavuştu! Mutluluk gözyaşları
Survivor All Star'a veda eden Hakan Hatipoğlu, kızı Lila'ya kavuştu! Mutluluk gözyaşları Survivor All Star'da düellonun final turunda 5-1 Yasin Obuz'a yenilerek adaya veda eden Hakan Hatipoğlu yurda döndü. Uçaktan iner inmez kızı Lila'ya sarılan Hatipoğlu, gözyaşları içinde kaldı.
15.04.2024 Cadde
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yardım istemişti! Müge Anlı'dan cevap geldi
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu yardım istemişti! Müge Anlı'dan cevap geldi Usta oyuncu Metin Akpınar'ın 36 yıl önce yaşadığı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. Duygu Nebioğlu, DNA testi ve mahkeme kararı ile 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu resmiyete kavuşturmuştu. Nebioğlu, son olarak annesini bulmak için Müge Anlı'ya seslenmişti. Ünlü sunucudan yanıt gecikmedi.
16.04.2024 Cadde
Müge Anlı elbiseleri nasıl ulaşabilirim? Müge Anlı kıyafetlerini hediye ediyor!
Müge Anlı elbiseleri nasıl ulaşabilirim? Müge Anlı kıyafetlerini hediye ediyor! Müge Anlı, canlı yayında giydiği kıyafetlerini hediye olarak veriyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında her gün farklı tarzda elbiselerle seyirci karşısına çıkan Gazeteci Müge Anlı, daha önce de yaptığı gibi kıyafetlerini isteyenlere veriyor. Peki, Müge Anlı elbiseleri nasıl istenir, nasıl ulaşabilirim?
8.03.2024 Bilgi Rehberi
ERVA İTİRAF ETTİ! MÜGE ANLI'DAKİ Hüseyin & Erva olayı nedir? Necmettin - Erva ilişkisi bitti mi? Erva, Hüseyin'den boşanacak mı, barışacak mı?
ERVA İTİRAF ETTİ! MÜGE ANLI'DAKİ Hüseyin & Erva olayı nedir? Necmettin - Erva ilişkisi bitti mi? Erva, Hüseyin'den boşanacak mı, barışacak mı? ATV'nin büyük beğeni toplayan programı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuşulan konulardan biri olan Hüseyin & Erva olayı dikkat çekti. Hüseyin Almanya'dan kızını ve bebeğini aramak için Müge Anlı'ya katıldı. Bugünkü bölümde Erva'nın itirafları herkesi şaşırttı. İşte Müge Anlı'daki Hüseyin & Erva olayı nedir? Müge Anlı'nın programına katılan Hüseyin & Erva yaşamındaki bebek kimin? sorularının cevapları.
19.02.2024 Bilgi Rehberi
HASAN ÇELİK BULUNDU MU SON DAKİKA? Müge Anlı'da aranan Hasan Hüseyin Çelik öldü mü, son durum nedir?
HASAN ÇELİK BULUNDU MU SON DAKİKA? Müge Anlı'da aranan Hasan Hüseyin Çelik öldü mü, son durum nedir? Hasan Hüseyin Çelik, üç aydan fazla bir süredir kayıp olarak aranıyor. Kayıp Hasan Çelik'in kardeşleri ile eşi ve kızının Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılması ile gündeme gelen olayda son durum merak ediliyor. Hasan Çelik olayında yeni gelişmeler yaşanmış ve aracında son görülen kişiler gözaltına alınmıştı. Peki, Hasan Hüseyin Çelik'e ne oldu, bulundu mu?
3.02.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Müge Anlı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.