Geri Dön

Müge Anlı da akıma katıldı: Her zaman mutluyum

Sosyal medyada başlayan 20'li yaşlara ait fotoğraf paylaşma akımına ünlüler de katıldı. Gençlik yıllarına ait fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunan isimlerden biri de Müge Anlı oldu.

Müge Anlı da akıma katıldı: Her zaman mutluyum

Senelerdir sosyal medyaya karşı mesafeli duran Müge Anlı, geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabı açmıştı. Hem programı hem de özel hayatıyla ilgili kesitleri takipçileriyle paylaşan Müge Anlı, 20 yaş akımına dahil oldu.

20'li yaşlarına ait bir kareyi yayınlayan Anlı, paylaşımına; Her zaman mutluyum, çünkü enerjimi çalacak insanlara hayatımda yer vermiyorum... Gençler özellikle sizlere de bunu tavsiye ediyorum" notunu düştü.

Instagram'da yaklaşık iki milyon takipçisi bulunan sunucunun pozuna kısa sürede binlerce beğeni yağarken; Suzan Kardeş, Semiha Yankı gibi ünlü isimler de yorum yaptı.

Müge Anlı da akıma katıldı: Her zaman mutluyum

YILDIZ TİLBE'DEN MÜGE ANLI'YA ÖVGÜ

Sosyal medyaya hızlı bir giriş yapan Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde Yıldız Tilbe'nin 'Çabuk Olalım Aşkım' şarkısını söylemişti. Çektiği videoyu Instagram hesabından paylaşan Anlı'ya, Tilbe'den övgü dolu bir yorum gelmişti.

Yıldız Tilbe, Twitter hesabında "Ben şarkı veririm Müge'ye, herkes verir..." notunu düştü. #MügeAnlıAlbümYapsın hashtag'ini açan Tilbe, "Valla sesi birçok şarkıcıdan güzelmiş" yorumunu yapmıştı.

Magazin Haberleri Bülteni (19 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet