Geri Dön

Müge Anlı, karış karış gezdiği İstanbul sokaklarından paylaştı

Yıllardır televizyonun en çok izlenen programlarından birine imza atan Müge Anlı, İstanbul turu yaptı. Anlı, karış karış gezdiği anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Müge Anlı, karış karış gezdiği İstanbul sokaklarından paylaştı

Sevilen televizyoncu Müge Anlı, çok sık kullanmadığı sosyal medya hesabında ara ara paylaşımlar yaparak hayranlarına sürpriz yapıyor. Özel hayatını gözler önünde yaşamayı tercih etmeyen Anlı, son olarak İstanbul sokaklarını karış karış gezdi.

Önce boğazdan paylaşım yapan Müge Anlı, sonrasında Sultan Ahmet Camii sokağında çektiği fotoğrafını paylaştı. Anlı'nın doğal pozları kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Müge Anlı, karış karış gezdiği İstanbul sokaklarından paylaştı

REKOR KIRDI
Aslen Arnavut olan Müge Anlı, geçtiğimiz aylarda kendine kişisel bir Instagram hesabı açarak hayranlarını şaşırtmıştı. Anlı'nın açtığı Instagram hesabı 24 saatte bir milyon takipçiye ulaşarak bir rekora imza atmıştı.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber