Geri Dön

Müge Boz-Caner Erdeniz'in kızları Vina iki yaşında! 'İyi ki beni annen olarak seçtin'

Basketbolcu Caner Erdeniz ile mutlu bir evliliği olan Müge Boz, iki yaşına basan kızının doğum gününü kutladı. Vina ile verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunan güzel oyuncu, paylaşımına düştüğü notla hayranlarını duygulandırdı.

Müge Boz-Caner Erdeniz'in kızları Vina iki yaşında! 'İyi ki beni annen olarak seçtin'

Oyuncu Müge Boz, 2019 yılında basketbolcu Caner Erdeniz ile evlenmiş, aynı yıl kızları Vina dünyaya gelmişti. Mutlu evlilikleri devam eden çiftin kızları, iki yaşına bastı.

"BANA İHTİYAÇ DUYDUĞUN SÜRECE HEP YANINDA OLACAĞIM"
Sosyal medya hesabından Vina ile verdiği pozları paylaşan Müge Boz da kızının yeni yaşını şu sözlerle kutladı:

"Canım minişim, bitanecik papatyam, melek suratlı karamelam. Doğum günün kutlu olsun Vina'm. İyi ki beni annen olarak seçtin, hayatıma girdin, ailem oldun. Senden o kadar çok şey öğreniyorum ki ne şanslıyım. Her anın benim için çok kıymetli bir deneyim, bana her bakışın ileri gitme sebebim. Kendi yolunda ilerlerken, bana ihtiyaç duyduğun sürece hep yanında olacağım."

Güzel oyuncunun paylaşımına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yağdı. Birçok sosyal medya kullanıcısı, Vina'ya "Çok mutlu ve sağlıklı yıllar geçirin huzurla, birlikte", "Çok mutlu ve sağlıklı yıllar geçirin huzurla, birlikte", "İyi ki doğdun gülen papatya" gibi iyi dileklerde bulundu.

Müge Boz-Caner Erdenizin kızları Vina iki yaşında İyi ki beni annen olarak seçtin

'İKİNCİ ÇOCUK' AÇIKLAMASI
Öte yandan geçtiğimiz aylarda Nişantaşı'nda görüntülenen güzel oyuncu, muhabirlerle sohbet etmişti. Boz, "İkinci çocuk düşünceniz var mı?" sorusuna da yanıt vermişti.

Müge Boz, "Evet, düşünüyoruz. Benim gönlümde hep üç çocuk var. Kısmet diyelim artık" ifadelerini kullanmıştı.

Cinayetten yargılanan Tarkan’ın firari kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandıEsenyurt’ta iş yerinde önce silah ile vurulan daha sonra ise dükkanı yakılarak hayatını kaybeden Ercan Gönülkırmaz’ın (28) ölümüne ilişkin yargılanan ve açık cezaevindeyken firar eden ünlü şarkıcı Tarkan’ının kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber