Müge Boz

Müge Boz

Son dakika müge boz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan müge boz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan müge boz haber sayfamızda...

Müge Boz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 564 müge boz haberi bulunmuştur.
İkinci çocuğunu kucağına almak için gün sayan Müge Boz doğuma 1 hafta kala isyan etti!
İkinci çocuğunu kucağına almak için gün sayan Müge Boz doğuma 1 hafta kala isyan etti! 2019 yılında ilk kez anne baba olan Müge Boz ve Caner Erdeniz çifti, ikinci evlatlarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Sık sık sosyal medyadan paylaşım yapan güzel oyuncu, son olarak karnı burnunda pozlarının altına yazdığı notla dikkat çekti.
28.05.2024 Cadde
Müge Boz bebeğinin kalp atışlarını dinledi! 'Heyecan dorukta'
Müge Boz bebeğinin kalp atışlarını dinledi! 'Heyecan dorukta' 2019'da kızları Vina'nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne baba olma mutluluğu yaşayan Müge Boz - Caner Erdeniz çifti ikinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapan güzel oyuncu, son olarak bebeğinin kalp atışlarını izlemeye gitti. O anlar kısa sürede gündem oldu.
23.05.2024 Magazin
Müge Boz bebeğinin kalp atışlarını dinledi! 'Heyecan dorukta'
Müge Boz bebeğinin kalp atışlarını dinledi! 'Heyecan dorukta' 2019'da kızları Vina'nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne baba olma mutluluğu yaşayan Müge Boz - Caner Erdeniz çifti ikinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapan güzel oyuncu, son olarak bebeğinin kalp atışlarını izlemeye gitti. O anlar kısa sürede gündem oldu.
23.05.2024 Cadde
Caner Erdeniz'den trafiğe kesin çözüm!
Caner Erdeniz'den trafiğe kesin çözüm! Oyuncu Müge Boz ile mutlu bir evlilik sürdüren ve ikinci kez baba olmak için gün sayan eski basketbolcu Caner Erdeniz, önceki gün Bebek'te objektiflere yansıdı.
22.05.2024 Cadde
Müge Boz doğum için gün sayıyor! 'Üçlü voltran yakında'
Müge Boz doğum için gün sayıyor! 'Üçlü voltran yakında' 2019'da kızları Vina'yı kucaklarına alan Müge Boz - Caner Erdeniz çifti ikinci çocuklarını bekliyor. 8.5 aylık hamile olan Boz, hamileliği hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Bir süredir ekranlardan uzak olan fakat sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isim, en çok ne aşerdiğini de açıkladı.
14.05.2024 Cadde
Anneler Günü mesajları
Anneler Günü mesajları Ünlü isimler, Anneler Günü’nü sosyal medya mesajlarıyla kutladı.
13.05.2024 Cadde
Müge Boz'un karnı burnunda paylaşımı güldürdü! '8 aylık göbişim'
Müge Boz'un karnı burnunda paylaşımı güldürdü! '8 aylık göbişim' 2019'da kızları Vina'yı kucaklarına alan Müge Boz - Caner Erdeniz çifti ikinci çocuklarını bekliyor. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşımlar yapan güzel oyuncu, son olarak 8 aylık haliyle çekildiği videosunu sevenlerinin beğenisine sundu. Boz'un paylaşımı izleyenleri güldürdü.
30.04.2024 Cadde
Doğum için gün sayan Müge Boz: Dişil enerji meditasyonlarını yapıyorum
Doğum için gün sayan Müge Boz: Dişil enerji meditasyonlarını yapıyorum Oyuncu Müge Boz (39) ile basketbolcu Caner Erdeniz (36), ikinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Bebeğin cinsiyetini henüz öğrenmeyen ünlü çiftten Müge Boz, bebeğine kavuşmayı beklerken yaptığı hazırlıklardan bahsetti.
23.04.2024 Cadde
'Bebeğin cinsiyeti belli ama öğrenmiyoruz!'
'Bebeğin cinsiyeti belli ama öğrenmiyoruz!' Eski basketbolcu Caner Erdeniz ile yaklaşık 6,5 aylık hamile olan oyuncu Müge Boz, ikinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Erdeniz, sürpriz olması için doğuma kadar bebeğin cinsiyetini öğrenmek istemediklerini açıkladı.
8.04.2024 Cadde
Erkek için de, kız için de isim buldular! 'Cinsiyetini merak etmiyoruz'
Erkek için de, kız için de isim buldular! 'Cinsiyetini merak etmiyoruz' Altı aylık hamile Müge Boz ile eşi Caner Erdeniz, Bebek’te objektiflere yansıdı. Hamilelik süreci hakkında konuşan oyuncu, çocuklarının cinsiyetini öğrenmeden isim tercihini yaptıklarını açıkladı.
22.03.2024 Cadde
Aşuk ile Maşuk şov!
Aşuk ile Maşuk şov! Gonca Vuslateri, YouTube’da sunduğu ‘Hazır Değilsen Başlıyoruz’da bu hafta yakın arkadaşı Müge Boz’u ağırladı.
17.03.2024 Cadde
Remos’a ünlü akını
Remos’a ünlü akını Antonis Remos, önceki akşam Ritz Carlton İstanbul Galia’da Türk hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.
1.03.2024 Cadde
İkinci bebeğine hamile olan Müge Boz: Nara bakarsak bu da kız olacak!
İkinci bebeğine hamile olan Müge Boz: Nara bakarsak bu da kız olacak! Oyuncu Müge Boz (39) ile basketbolcu Caner Erdeniz (36), ikinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor. Bebeğin cinsiyetini henüz öğrenmeyen ünlü çiftten Müge Boz, dört yaşındaki kızı Vina'ya hamileyken yaşadıklarını anlattı.
24.02.2024 Cadde
‘Nara göre bu da kız’
‘Nara göre bu da kız’ Müge Boz ve eşi Caner Erdeniz, Türkiye’ye girişini kutlayan Hyde markasının davetinde görüntülendi.
24.02.2024 Cadde
Müge Boz karnı burnunda spor yaptı! 'Pilates bana çok iyi geliyor'
Müge Boz karnı burnunda spor yaptı! 'Pilates bana çok iyi geliyor' 2019 yılında kızları Vina'nın doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan oyuncu Müge Boz ile basketbolcu Caner Erdeniz, ikinci çocukları için gün sayıyor. Boz, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı karnı burnunda paylaşımlarıyla gündeme geldi.
20.02.2024 Cadde
Müge Boz'un ikinci çocuk heyecanı! 'Doktor cinsiyeti zarfa yazıp verdi'
Müge Boz'un ikinci çocuk heyecanı! 'Doktor cinsiyeti zarfa yazıp verdi' 2019 yılında kızları Vina'nın doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğuı yaşayan oyuncu Müge Boz ile basketbolcu Caner Erdeniz, ikinci çocukları için gün sayıyor. Nişantaşı'nda görüntülenen ünlü çiftten Boz, bebeğin cinsiyeti hakkında konuştu.
15.02.2024 Cadde
İkinci bebeğine hamile Müge Boz: Ufak bir göbiş!
İkinci bebeğine hamile Müge Boz: Ufak bir göbiş! Yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarının yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da büyük beğeni alan ünlü oyuncu Müge Boz, şimdilerde ikinci bebeğine hamile. Ünlü oyuncu, belirginleşen karnıyla objektif karşısına geçti.
28.01.2024 Cadde
Müge Boz müjdeli haberi duyurdu! İkinci kez anne oluyor
Müge Boz müjdeli haberi duyurdu! İkinci kez anne oluyor 2019'da kızları Vina'yı kucaklarına alan Müge Boz - Caner Erdeniz çifti ikinci çocuklarını bekliyor. Kızı Vina ile bebeğinin ultrason görüntüsünü yayımlayan Boz, eşine müjdeli haberi zoom görüşmesiyle verdi.
22.01.2024 Magazin
Müge Boz müjdeli haberi duyurdu! İkinci kez anne oluyor
Müge Boz müjdeli haberi duyurdu! İkinci kez anne oluyor 2019'da kızları Vina'yı kucaklarına alan Müge Boz - Caner Erdeniz çifti ikinci çocuklarını bekliyor. Kızı Vina ile bebeğinin ultrason görüntüsünü yayımlayan Boz, eşine müjdeli haberi zoom görüşmesiyle verdi.
23.01.2024 Cadde
'Kız babası olmak bambaşka bir duygu'
'Kız babası olmak bambaşka bir duygu' 2019 yılında hayatını birleştirdiği oyuncu Müge Boz ile evliliğinden Vina adını verdikleri bir kızları olan basketbolcu Caner Erdeniz, önceki gün Bebek'te görüntülendi. Omuzunda Vina ve bir elinde köpeği ile yürüyüş yapan basketbolcunun keyfi yerindeydi.
17.01.2024 Cadde
'İnsanlar beni tanımakta güçlük çekebilir!'
'İnsanlar beni tanımakta güçlük çekebilir!' Komedi filmi 'Cenazemize Hoş Geldiniz'de 'Ceren' karakterine hayat veren Müge Boz, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de objektiflere yansırken, yeni rolü hakında konuştu.
16.12.2023 Cadde
Renkli açılış
Renkli açılış Clove, İstinye Park’ta kapılarını açtı.
1.12.2023 Cadde
Müge Boz: İstanbul’a küsmedim, biz İstanbul'u böyle kabullendik
Müge Boz: İstanbul’a küsmedim, biz İstanbul'u böyle kabullendik Basketbolcu Caner Erdeniz ile mutlu bir evlilik sürdüren Müge Boz, geçtiğimiz gün eşiyle birlikte trafikte görüntülendi. Gazetecilerle konuşmayı ihmal etmeyen ünlü isim, dert yansa da İstanbul'u böyle kabullendiklerini söyledi.
29.11.2023 Cadde
Vina'nın annesine benzerliği dikkat çekti
Vina'nın annesine benzerliği dikkat çekti Oyuncu Müge Boz (39), önceki gün basketbolcu eşi Caner Erdeniz'le (36) Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı. Kasım 2019'da dünyaya gelen Vina büyüdükçe adeta annesinin kopyası oldu.
19.10.2023 Cadde
Müge Boz'dan 'ikinci çocuk' açıklaması! 'Vina’nın kardeşi olsun istiyorum'
Müge Boz'dan 'ikinci çocuk' açıklaması! 'Vina’nın kardeşi olsun istiyorum' Basketbolcu Caner Erdeniz ile mutlu bir evlilik sürdüren Müge Boz, geçtiğimiz gün yüzü olduğu kozmetik markasının lansmanında muhabirlerin sorularını yanıtladı. İkinci çocuk sorusuna yanıt veren oyuncunun açıklaması dikkat çekti.
13.10.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Müge Boz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.