Geri Dön

Müge Boz ile Vina'nın spor keyfi

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan Müge Boz, günlük hayatından kesitleri takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Basketbolcu Caner Erdeniz'le mutlu bir evliliği olan oyuncu, son olarak kızı Vina ile spor yaptığı anları yayınladı.

Müge Boz ile Vina'nın spor keyfi

Oyuncu Müge Boz, yaz aylarını 2019 yılında nikah masasına oturduğu eşi Caner Erdeniz ve kızları Vina ile Fethiye--Göcek-Marmaris hattında geçirmişti. Ünlü isim, tatil boyunca aldığı birkaç kilodan kurtulmak için spora başladı.

Önceki gün bir saat antreman yapan güzel oyuncuya; iki yaşındaki minik kızı Vina da eşlik etti. Müge Boz, bu keyifli anları takipçilerinin beğenisine sunmayı da ihmal etmedi.

Instagram'da yaklaşık 900 bin takipçisi olan Müge Boz'un Vina eşliğinde spor yaptığı anlara binlerce beğeni ve yorum geldi.

Müge Boz ile Vinanın spor keyfi

'İKİNCİ ÇOCUK' AÇIKLAMASI
Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı'nda görüntülenen güzel oyuncu, muhabirlerle sohbet etmişti. Boz, "İkinci çocuk düşünceniz var mı?" sorusuna da yanıt vermişti.

Müge Boz, "Evet, düşünüyoruz. Benim gönlümde hep üç çocuk var. Kısmet diyelim artık" ifadelerini kullanmıştı.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber