Geri Dön

Mustafa Keser kimdir, kaç yaşında? Mustafa Keser nereli? İşte biyografisi...

Mustafa Keser'in hayatı ile ilgili bilgiler araştırılan konular arasında bulunuyor. Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programı bugün yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Mustafa Keser, Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programının konuğu olacak. Peki Mustafa Keser kimdir, kaç yaşında?

Mustafa Keser kimdir, kaç yaşında? Mustafa Keser nereli? İşte biyografisi...

Mustafa Keser bu akşam yayınlanacak olan Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programının konuğu. Cuma akşamları izleyicilerle buluşan Kuzeyin Oğlu Volkan Konak programının konuklarının yaşamları araştırılıyor. Peki Mustafa Keser kimdir, kaç yaşında? İşte Musta Keser'in biyografisi...

MUSTAFA KESER KİMDİR?

Mustafa Keser, 1 Ocak 1945 tarihinde Elazığ'da doğdu.

Mustafa Keser; ilk ve orta öğrenimini Maden'de, lise tahsilini Diyarbakır Ziya Gökalp Lisesi ve Sivas 4 Eylül Lisesinde tamamlamıştır. Babası müzisyen olan sanatçı ortaokul ve lise yıllarında keman, ud, bağlama gibi enstrümanları iyi derecede çalmasını öğrenmiştir.

1975 yılında TRT'nin açmış olduğu amatör ses yarışmasını Türk Halk Müziği dalında kazanmış ve 1982 yılına kadar TRT İzmir Radyosu'nda mahalli sanatçı olarak görev yapmıştır. Kâni Karaca'dan müzik dersleri almıştır.

Magazin Haberleri Bülteni (19 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet