Mustafa Keser

Mustafa Keser

Son dakika Mustafa Keser haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mustafa Keser gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mustafa Keser haber sayfamızda...

Mustafa Keser

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 540 mustafa keser haberi bulunmuştur.
2021 nasıl geçti?
2021 nasıl geçti?Magazin dünyasının ünlü isimleri, geçtiğimiz yılda birçok olayda hareketlilik yaşanmasına sebep oldu. Tanınmış simalar, yaşadıkları aşk, evlilik ve boşanmalarla devamlı olarak magazin sayfalarında boy gösterdi. İşte 2021’de geride bıraktığımız önemli olaylar...
1.01.2022Cadde
İbo Show Yılbaşı programında Bülent Ersoy'a beklenmedik rest!
İbo Show Yılbaşı programında Bülent Ersoy'a beklenmedik rest!İbo Show'un 2022 Yılbaşı özel programında ünlüler geçidi var. Bülent Ersoy'un da katılması beklenen gecede Diva'ya orkestradan veto geldi. Bülent Ersoy'un geçtiğimiz aylarda Kıbrıs'ta tutuklanan orkestrasına sahip çıkmaması gündem olmuştu. O ekipten iki kişi İbrahim Tatlıses'in ekibine geçti ve Bülent Ersoy'a rest çekti.
27.12.2021Cadde
Yarım saat taksi bekleyen Bülent Ersoy'un isyanı!
Yarım saat taksi bekleyen Bülent Ersoy'un isyanı!Bülent Ersoy, önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülendi. Alışveriş turu sonrası taksiye binmek isteyen usta sanatçı, soğuk havada yarım saat bekleyince isyan etti.
25.12.2021Cadde
Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a karşı hamle! 'Hakaret edip beni aşağıladı'
Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a karşı hamle! 'Hakaret edip beni aşağıladı'Bülent Ersoy’un kişilik haklarına saldırıda bulunduğu iddiasıyla 1 TL'lik tazminat davası açtığı Mustafa Keser’den karşı hamle geldi. “Canlı yayında bana ‘Kürdo’ diye seslenerek beni aşağıladı” diyen Keser, Ersoy’a 1 TL’lik dava açtı.
22.12.2021Cadde
Z kuşağı onlara bayılıyor! İşte Türkçe rap müziğin bu kadar tutmasının sırrı
Z kuşağı onlara bayılıyor! İşte Türkçe rap müziğin bu kadar tutmasının sırrıRap müzik dünya genelinde son 5-6 yıldır büyük bir yükseliş içinde. Türkiye'de de özellikle Z kuşağının favorisi haline gelen rap müzik, gerçekten altın çağını mı yaşıyor? Müzik yazarları ve rap müzik sanatçıları bu hızlı yükselişi bir şarta bağlıyor...
Düğün Dernek 2 oyuncuları tam kadro ve konusu! Düğün Dernek 2: Sünnet oyuncu kadrosu
Düğün Dernek 2 oyuncuları tam kadro ve konusu! Düğün Dernek 2: Sünnet oyuncu kadrosuSerinin ikinci yapımı Düğün Dernek 2: Sünnet filmi, oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyeni kahkaha tufanına sürüklemeyi başardı. Sinema salonlarının ardından televizyon ekranlarında da ilgi gören Düğün Dernek 2 filmi ne zaman çekildi?
28.10.2021Cadde
Mustafa Keser'den davalık olduğu Bülent Ersoy'a gönderme!
Mustafa Keser'den davalık olduğu Bülent Ersoy'a gönderme!Bülent Ersoy, iki bölümde yayından kaldırılan 'Benzemez Kimse Bize' programındaki partneri Mustafa Keser'in hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle bir TL'lik manevi tazminat dava açmıştı. 76 yaşındaki Mustafa Keser, sosyal medya paylaşımı ile meslektaşına dikkat çeken bir göndermede bulundu.
19.10.2021Cadde
Küfür polemiği
Küfür polemiğiİki bölüm sonra yayından kalkan ‘Benzemez Kimse Bize’ programının sunucuları Bülent Ersoy ve Mustafa Keser arasındaki sular durulmuyor.
15.10.2021Cadde
Bülent Ersoy ile Mustafa Keser arasındaki sular durulmuyor! Bir liralık tazminat davası
Bülent Ersoy ile Mustafa Keser arasındaki sular durulmuyor! Bir liralık tazminat davası'Benzemez Kimse Bize' programının bitmesiyle Mustafa Keser ve Bülent Ersoy adeta birbirine girmişti. Ersoy, eski partnerinin kendisi hakkında yaptığı “Seni diva değil, divan yaparlar” açıklamasına cevap vermiş ve “Oturduğum koltuk ona battı. Zaten program, benim programımdı" demişti. Tüm bunların ardından ikili arasındaki tartışma, mahkemeye intikal etti.
15.10.2021Cadde
'Koltuğum ona battı'
'Koltuğum ona battı'Bülent Ersoy, Mustafa Keser’in belden aşağıya vurmaya çalıştığını ve çok küfürbaz olduğunu söyleyerek, “Oturduğum koltuk ona battı” dedi
14.10.2021Cadde
Bülent Ersoy'dan Mustafa Keser'e yanıt! 'Zaten program benim'
Bülent Ersoy'dan Mustafa Keser'e yanıt! 'Zaten program benim'Mustafa Keser, Star TV ekranlarında Bülent Ersoy'la sunduğu "Benzemez Kimse Bize" programının bitmesinin ardından , Instagram'da yayınladığı mesajda partnerine "yersiz kapris" suçlamasında bulunmuştu. Keser, Youtube kanalından yayınladığı videoda da Ersoy için "Seni diva değil, divan yaparlar" demişti. Tüm bu yaşananlardan günler sonra 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk olan Bülent Ersoy, Keser'in iddialarına canlı yayında yanıt verdi.
14.10.2021Cadde
Tunceli'de ayının yaraladığı kişi saldırı anını anlattı!
Tunceli'de ayının yaraladığı kişi saldırı anını anlattı!Tunceli'de bozayı saldırısında yaralandıktan sonra tedavi altına alınan Mustafa Keser, yaşamasının bir mucize olduğunu söyledi. Keser, “Kaçacak imkanım olmadı. Beni yere yatırdı. Vücudumun çeşitli yerlerinden yaraladı” dedi.
7.10.2021Gündem
İzzet Yıldızhan'dan Bülent Ersoy açıklaması: Artık böyle programlar yapmasın!
İzzet Yıldızhan'dan Bülent Ersoy açıklaması: Artık böyle programlar yapmasın!Meslektaşı Bülent Ersoy ile sunduğu ‘Benzemez Kimse Bize’ isimli müzik programı iki haftada yayından kaldırılan Mustafa Keser, kapris yaptığını iddia ettiği usta sanatçıyı hedef alan açıklamalar yaptı. Aynı şekilde geçtiğimiz yıllarda Diva ile programı sadece dört hafta yayınlanan İzzet Yıldızhan, "Mustafa Keser'den daha sabırlı çıktım" dedi.
6.10.2021Cadde
‘Seni diva değil, divan yaparlar’
‘Seni diva değil, divan yaparlar’Mustafa Keser, programının bitmesine sebep olarak gösterdiği Bülent Ersoy için, “Seni Diva değil, divan yaparlar” dedi
6.10.2021Cadde
Mustafa Keser Bülent Ersoy için neler söyledi? Mustafa Keser kimdir, kaç yaşında?
Mustafa Keser Bülent Ersoy için neler söyledi? Mustafa Keser kimdir, kaç yaşında?Mustafa Keser kimdir? Bülent Ersoy ile birlikte sundukları Benzemez Kimse Bize programının ardından Youtube kanalında anlattıkları ile gündem olan Mustafa Keser kaç yaşında, nereli?
5.10.2021Cadde
Bülent Ersoy'u hedef alan Mustafa Keser'den yeni açıklamalar!
Bülent Ersoy'u hedef alan Mustafa Keser'den yeni açıklamalar!Bülent Ersoy ile ile birlikte sundukları 'Benzemez Kimse Bize' programı sadece iki bölümde yayından kaldırılan Mustafa Keser, Instagram'da yayınladığı mesajda partnerine "yersiz kapris" suçlamasında bulunmuştu. 'Olay yaratacak açıklamalarım olacak' diyen sanatçı, yaşananların perde arkasını Youtube kanalında anlattı.
5.10.2021Cadde
Echo yaz sezonuna Keser’le veda etti
Echo yaz sezonuna Keser’le veda ettiSezon boyunca ünlü isimlere ev sahipliği yapan Mordoğan Echo, Mustafa Keser’le veda etti.
4.10.2021Ege
Tunceli’de ayı saldırdı! Askeri helikopterle Elazığ'a sevk edildi
Tunceli’de ayı saldırdı! Askeri helikopterle Elazığ'a sevk edildiTunceli’de yaylada ayı saldırısında yaralanan çoban Mustafa Keser, askeri helikopterle hastaneye götürüldü. Öte yandan aynı bölgede geçen aylarda da Çinli bir turist ayı saldırısına uğramıştı.
4.10.2021Gündem
Modacısından Bülent Ersoy'a şaşırtan sürpriz
Modacısından Bülent Ersoy'a şaşırtan sürprizYayından kaldırılan 'Benzemez Kimse Bize' programındaki tavırlarıyla gündeme gelen Bület Ersoy, önceki akşam Sapanca'daki bir otelde sahne aldı. Ersoy'u izlemeye gelen Pınar Kerimoğlu, Diva'ya sürpriz yaptı.
4.10.2021Cadde
Benzemez Kimse Bize bitti mi, yeni bölüm neden yok?
Benzemez Kimse Bize bitti mi, yeni bölüm neden yok?Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in sunumuyla her hafta pazar akşamı ekrana geliyordu. eğlence programı ilk 2 bölümüyle gündemden düşmedi. Beklenen 3. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayımlanmadı. Peki, Benzemez Kimse Bize yayından kaldırıldı mı?
3.10.2021Cadde
Mustafa Keser: Bütün Türkiye şok olacak!
Mustafa Keser: Bütün Türkiye şok olacak!Bülent Ersoy ile ile birlikte sundukları 'Benzemez Kimse Bize' programı sadece iki bölümde yayından kaldırılan Mustafa Keser, Instagram'da yayınladığı mesajda partnerine "yersiz kapris" suçlamasında bulundu. Basın toplantısı merakla beklenen 76 yaşındaki sanatçı, "Olay yaratacak açıklamalarım olacak" dedi.
4.10.2021Cadde
'Benzemez Kimse Bize' yayından kaldırıldı! Keser, Ersoy'u suçladı
'Benzemez Kimse Bize' yayından kaldırıldı! Keser, Ersoy'u suçladıBülent Ersoy ile Mustafa Keser'in Star TV ekranlarında sundukları 'Benzemez Kimse Bize' programının yayın ömrü kısa oldu. Programın yayından kaldırılmasının ardından sitem dolu bir paylaşımda bulunan Mustafa Keser, partneri Bülent Ersoy'u suçladı.
2.10.2021Cadde
Kibariye yeni imajıyla şaşırttı! 'Benzemez Kimse Bize'ye peruk takarak çıktı
Kibariye yeni imajıyla şaşırttı! 'Benzemez Kimse Bize'ye peruk takarak çıktıÜnlü şarkıcı Kibariye, Bülent Ersoy ve Mustafa Keser’in Star TV’de yayınlanan 'Benzemez Kimse Bize'ye konuk oldu. Canlı yayına peruk takarak çıkan Kibariye'yi hayranları bile tanımakta güçlük çekti. Ünlü şarkıcı Şafak Sezer'in kendisini taklit etmesinin ardından ise peruğunu çıkardı.
27.09.2021Cadde
Mustafa Keser nereli, kimdir, kaç yaşında? Benzemez Kimse Bize Mustafa Keser hayatı...
Mustafa Keser nereli, kimdir, kaç yaşında? Benzemez Kimse Bize Mustafa Keser hayatı...Şarkıcı ve oyuncu olarak sanat dünyasında adını duyuran Mustafa Keser, Benzemez Kimse Bize programında Bülent Ersoy ile birlikte ekrana geliyor. Şarkıları ve besteleri ile başarı elde etti. Kişiler ise Mustafa Keser kim, kaç yaşında, evli mi sorularına yanıt aramaya başladı. İşte, Mustafa Keser'in hayatına dair ayrıntılar...
26.09.2021Cadde
Bülent Ersoy'dan 'estetik' açıklaması
Bülent Ersoy'dan 'estetik' açıklamasıBülent Ersoy, 'Benzemez Kimse Bize' programındaki tavırlarıyla gündeme gelmişti. Diva, sosyal medyada hakkında ortaya atılan 'yayına alkollü çıktı' ve 'estetik' iddialarına, 'Söylemezsem Olmaz' canlı yayınına katılarak yanıt verdi.
21.09.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Mustafa Keser ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.