Geri Dön

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup aşkı evliliğe doğru gidiyor!

Emina Jahovic ile 10 yıllık evliliğini Haziran 2018'de sonlandıran şarkıcı Mustafa Sandal, uzun süredir Melis Sütşurup ile aşk yaşıyor. Geçtiğimiz aylarda kısa süreli bir ayrılık yaşayan çift çocuklarıyla birlikte hafta sonu keyfi yaptı.

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup aşkı evliliğe doğru gidiyor!

Emina Jahovic'ten 2018 yılında boşanan Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup'un aşkı adım adım evliliğe gidiyor.

32 yaşındaki Melis Sütşurup, yaz boyunca Sandal'ın çocuklarıyla bir araya gelmişti. Bu hafta sonu ise çocukların kaynaşma turu vardı. Melis Sütşurup'un oğlu Yiğit'le Sandal'ın oğulları Yaman ve Yavuz birlikte ormanda mini motosiklet keyfi yaptı.

Sandal bu anları Instagram'dan paylaşarak "Yiğit, Yaman abisi gibi cool ötesi" notu düştü. Takvim'in haberine göre; Sandal'ın Yaman'ı Yiğit'in abisi olarak göstermesi ise "Artık bir aile olduk" mesajı gibiydi.

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup aşkı evliliğe doğru gidiyor

51 yaşındaki popçu ve sosyetik sevgilisi, önceki gün de bir perdecide görüldü. Saatlerce perde seçen ikilinin birlikte yaşayacakları ev için alışverişe başladıkları öğrenildi.

Melis Sütşurup'un perde seçerken Mustafa Sandal'ın ona eşlik etmesi "Düğün yakın" dedirtti.

 

Cinayetten yargılanan Tarkan’ın firari kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandıEsenyurt’ta iş yerinde önce silah ile vurulan daha sonra ise dükkanı yakılarak hayatını kaybeden Ercan Gönülkırmaz’ın (28) ölümüne ilişkin yargılanan ve açık cezaevindeyken firar eden ünlü şarkıcı Tarkan’ının kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber