Emina Jahoviç

Emina Jahoviç

Son dakika Emina Jahoviç haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Emina Jahoviç gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Emina Jahoviç haber sayfamızda...

Emina Jahoviç

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 311 emina jahovic haberi bulunmuştur.
Emina Jahovic kahve bardağıyla gizlendi!
Emina Jahovic kahve bardağıyla gizlendi!Sırp şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Nişantaşı'ndaki özel bir hastane çıkışı oğlu Yavuz'la görüntülendi. Jahovic'in kahve bardağıyla yüzünü gizlemeye çalışması şaşırttı.
6.06.2021Cadde
Yüzünü gizledi
Yüzünü gizlediEmina Jahovic, önceki gün Nişantaşı’ndaki özel bir hastaneden çıkarken oğlu Yavuz’la görüntülendi.
6.06.2021Cadde
Emina Jahovic: Mustafa Sandal maddi krizde değil!
Emina Jahovic: Mustafa Sandal maddi krizde değil!Mustafa Sandal’ın “Pandemi nedeniyle maddi krizdeyim” diyerek tazminatın düşürülmesi için dava açmaya hazırlandığı Emina Jahovic, Sırp medyasına konuştu: Krizde değil. 73 bin 680 euro alacağım var. Mahkemede tüm kadınlar için savaşacağım.
8.05.2021Cadde
Mustafa Sandal'dan nafaka hamlesi!
Mustafa Sandal'dan nafaka hamlesi!Aylık 25 bin TL’lik nafakayı ödemediği için eski eşi ve iki çocuğunun annesi Emina Jahovic’le karşı karşıya gelen Mustafa Sandal, yeni bir hamle yapacağı öne sürüldü. Ekonomik krizde olduğunu söyleyen ünlü popçunun, nafakanın düşürülmesi talebinde bulunacağı iddia edildi.
29.04.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (23 Nisan 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (23 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
23.04.2021Magazin
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal açıklaması
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal açıklaması2008-2018 yılları arasında evli olduğu Mustafa Sandal ile yaşadığı nafaka sorunu nedeniyle mahkemelik olan Sırp şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Bebek'te yürüyüş yaparken objektiflere takıldı.
23.04.2021Cadde
‘Görüşmüyoruz’
‘Görüşmüyoruz’Emina Jahovic, nafaka davası açtığı eski eşi Mustafa Sandal’la görüşmediğini söyledi.
23.04.2021Cadde
Emina Jahovic evini Türk Konsolosluğuna kiraya verdi
Emina Jahovic evini Türk Konsolosluğuna kiraya verdiŞarkıcı Emina Jahovic’in Sırbistan Yeni Pazar’daki aile yadigarı evi, Türkiye Cumhuriyeti konsolosluk binası olarak hizmet vermeye başladı.
21.04.2021Cadde
Kovid’e inat konuşan gözler
Kovid’e inat konuşan gözlerBoyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner’in sosyal medya hesabından paylaştığı “#konuşgözlerimiz #direngözlerimiz #yeterkovid19 maskenin perdelemesinden yoruldum. Kovid’e inat umudumu, insan ve yaşam sevgimi, direncimi gözlerime yansıtmaya çalıştım” mesajı bir anda büyük ilgi gördü.
20.04.2021Cadde
Emina Jahovic'ten 'nafaka' cevabı!
Emina Jahovic'ten 'nafaka' cevabı!Mustafa Sandal'ın eski eşi Sırp asıllı şarkıcı Emina Jahovic (39), önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Jahovic, nafaka konusunda açıklamalarda bulundu.
29.03.2021Cadde
‘Markamı büyütüyorum’
‘Markamı büyütüyorum’Emina Jahovic, son dönemde taktığı çantaların fiyatının konuşulmasına açıklık getirdi.
29.03.2021Cadde
Emina Jahovic'in çantaları servet değerinde
Emina Jahovic'in çantaları servet değerindeBir süredir Dubai'de tatil yapan Sırp asıllı şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün taktığı minik çantalarıyla dikkat çekti.
25.03.2021Cadde
Mustafa Sandal'dan Emina Jahovic'e karşı atak!
Mustafa Sandal'dan Emina Jahovic'e karşı atak!Nafakasını ödemediği iddiasıyla eski eşi Mustafa Sandal'a icra takibi başlatan Emina Jahovic'e karşı atak geldi. Musti, Emina'nın sürekli seyahat ettiğini gerekçe göstererek eski eşine velayet davası açıyor.
12.03.2021Cadde
Emina Jahovic maskesiz dolaştı!
Emina Jahovic maskesiz dolaştı!Çocukları Yavuz ve Yaman'la koronavirüse yakalanan ve karantina süresi biten şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı.
21.02.2021Cadde
Maskesiz dolaştı
Maskesiz dolaştıÇocukları Yavuz ve Yaman’la koronavirüse yakalanan Emina Jahovic, önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı.
21.02.2021Cadde
Emina Jahovic'ten nafaka itirafı: 26 aydır ödemiyor
Emina Jahovic'ten nafaka itirafı: 26 aydır ödemiyor2008 yılında büyük bir aşkla evlenen Emina Jahovic- Mustafa Sandal çifti, 2018'de yollarını dostça ayırmıştı. Jahovic ile Sandal arasında son günlerde ipler yine gerildi. Posta gazetesinden Uğur Alkapar'ın sorularını yanıtlayan şarkıcı, eski eşinin nafaka dışında tatil masraflarını, araç kirasını ve şoförünün maaşını da ödemediğini iddia etti.
20.02.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (12 Şubat 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (12 Şubat 2021) İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
12.02.2021Magazin
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a haciz
Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a hacizEmina Jahovic, iki aydır nafaka alamadığı eski eşi Mustafa Sandal'ın evi ve ofisine haciz yolladı. Jahovic'in 2 aylık alacağına karşılık Sandal'ın hem eşyaları haczedildi hem de banka hesaplarına tedbir konuldu.
12.02.2021Cadde
Koronavirüse yakalandılar
Koronavirüse yakalandılarEmina Jahovic, çocukları Yavuz ve Yaman’la koronavirüse yakalandığını açıkladı.
9.02.2021Cadde
Emina Jahovic, çocuklarıyla birlikte koronavirüse yakalandı
Emina Jahovic, çocuklarıyla birlikte koronavirüse yakalandıMustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic, çocukları Yavuz ve Yaman ile koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan ünlü şarkıcı duygusal bir süreçte olduklarını belirtti.
8.02.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (28 Ocak 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (28 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
29.01.2021Magazin
Emina Jahovic: Savaşmaktan yoruldum!
Emina Jahovic: Savaşmaktan yoruldum!Emina Jahovic, geçtiğimiz yaz tatil yaptığı Göcek'teki bir otelden hesabı ödemeden ayrıldığı haberlerine tepki gösterdi. Sırp şarkıcı, "Boşandıktan sonra herkes bana saldırdı" açıklamasıyla dikkat çekti.
28.01.2021Cadde
'Ülkeyi terk etmeyeceğim!'
'Ülkeyi terk etmeyeceğim!'Türkiye’de insanlarınkendisini tanımadığı için üzerine geldiğini söyleyen Emina Jahovic,“Burayı seviyorum, bu ülkeyi asla terketmeyeceğim” diye konuştu
28.01.2021Cadde
Mustafa Sandal aşka geldi: Sen yeter ki hep böyle bak
Mustafa Sandal aşka geldi: Sen yeter ki hep böyle bakŞarkıcı Mustafa Sandal, yaklaşık dört ay önce tekrar barıştığı sevgilisi Melis Sütşurup ile aşkını sosyal medyaya taşıdı. Ünlü şarkıcı, güneş gözlüğü takan sevgilisine "Sen yeter ki hep böyle bak!" sözlerini yazınca takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu.
26.01.2021Cadde
Sırbistan basınından şoke eden Emina Jahovic iddiası!
Sırbistan basınından şoke eden Emina Jahovic iddiası!Göcek’teki bir otele borcunu ödemediği iddia edilen şarkıcı Emina Jahovic için ülkesi Sırbistan'daki bir gazete, ‘Utanıp Türkiye’den kaçtı’ diye yazdı.
20.01.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Emina JahovicMustafa Sandalcaddemagazinünlüler dünyası

Emina Jahoviç ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.