Cadde Nafaka krizi devam ediyor mu? İvana Sert'ten açıklama

Nafaka krizi devam ediyor mu? İvana Sert'ten açıklama

20.04.2024 - 07:05 | Son Güncellenme:

Biten evliliklernden Kayon Ateş (17) adında bir oğulları dünyaya gelen iş insanı Yurdal Sert ile İvana Sert, bir dönem nafaka sorunu yaşadıkları haberleriyle çok konuşulmuştu. 2,5 yıldır Sezer Dermenci ile mutlu bir evliliği olan ünlü modacı, nafa konusunda eski eşiyle son durumu açıkladı.

Nafaka krizi devam ediyor mu İvana Sertten açıklama

Uzun yıllar yaşadığı Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da düzenlenen güzellik yarışmasında birinci olarak 'Miss Belgrade' ünvanını alan İvana Sert, 2002 yılında Türkiye'ye yerleşmiş, İstanbul'da tanıştığı Yurdal Sert ile 2004'te dünyaevine girmişti.

Haberin Devamı

2006'da oğlu Kayon Ateş'in doğumuyla ilk kez anne olma mutluluğu yaşayan modacı, 2013'te Yurdal Sert'ten boşanmıştı. Ünlü isim, Aralık 2021'de ise İzmirli turizmci Sezer Dermenci ile Maldivler'de nikâh masasına oturmuştu.

Nafaka krizi devam ediyor mu İvana Sertten açıklama

"AYDA BİR KEZ KUAFÖRE GELİYORUM"

İvana Sert, önceki gün saç bakımı için geldiği Nişantaşı'ndaki bir kuaför çıkışı objektiflere takıldı. Saç bakımına önem verdiğini söyleyen 44 yaşındaki güzel, "Ayda bir kere kuaföre gelirim. Normalde kendim evde bakıp yapıp fönlerim. Saçlarım düz, çok ihtiyacım olmuyor. Dip boyası için geldim” dedi.

Nafaka krizi devam ediyor mu İvana Sertten açıklama

"KAMERALAR ÖNÜNDE BÜYÜDÜĞÜ İÇİN RAHAT"

Oyuncu olmak istediğini belirten oğlu Ateş Sert’i bu konuda desteklediğini belirten modacı, "Özel bir oyunculuk eğitimi alacak. Yetenekli bir çocuk. Kamera karşısında büyüdüğü için rahat. Eğitimini yurt dışında yapacak. Bu konuda her türlü destekliyorum" ifadelerini kullandı.

Nafaka krizi devam ediyor mu İvana Sertten açıklama

Haberin Devamı

"YURT DIŞINDAKİ OKULU BABASI KARŞILAYACAK"

Ünlüler dünyasından Demet Şener ve Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde nafaka anlaşmazlığı ile magazin gündemine gelmişti. Bir dönem eski eşi ile aynı sorunu yaşayan İvana Sert, konu hakkında yöneltilen soruyu cevapladı.

Nafaka krizi devam ediyor mu İvana Sertten açıklama

Sert, "Çocuğun masraflarını karşılamak gerekiyor. İki tarafın da yardım etmesi gerekiyor. Bizim her şeyimiz düzeldi. Babası bu konuda çok iyi. Yurt dışında okulu babası tarafından karşılanacak" şeklinde konuştu.