Sezer Dermenci

Sezer Dermenci

Son dakika Sezer Dermenci haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sezer Dermenci gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sezer Dermenci haber sayfamızda...

Sezer Dermenci

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 63 sezer dermenci haberi bulunmuştur.
Kayon Ateş Sert'in hedefi oyunculuk! 'Annem hep teşvik ediyor'
Kayon Ateş Sert'in hedefi oyunculuk! 'Annem hep teşvik ediyor' Modacı İvana Sert ile iş insanı Yurdal Sert'in oğulları Kayon Ateş Sert büyüdü. 17 yaşındaki Ateş, şimdiden oyunculuk hayalleri kurmaya başladı.
9.02.2024 Cadde
İvana Sert-Sezer Dermenci çiftinin tatil keyfi! Sri Lanka'da fil yıkama serüveni
İvana Sert-Sezer Dermenci çiftinin tatil keyfi! Sri Lanka'da fil yıkama serüveni Modacı İvana Sert, Aralık 2021'de Maldivler'de hayatını birleştirdiği İzmirli turizmci Sezer Dermenci ile dünyayı geziyor. Bu kez soluğu Sri Lanka'da alan çift, tatil pozlarıyla sosyal medyada gündem oldu.
1.02.2024 Magazin
İvana Sert-Sezer Dermenci çiftinin tatil keyfi! Sri Lanka'da fil yıkama serüveni
İvana Sert-Sezer Dermenci çiftinin tatil keyfi! Sri Lanka'da fil yıkama serüveni Modacı İvana Sert, Aralık 2021'de Maldivler'de hayatını birleştirdiği İzmirli turizmci Sezer Dermenci ile dünyayı geziyor. Bu kez soluğu Sri Lanka'da alan çift, tatil pozlarıyla sosyal medyada gündem oldu.
2.02.2024 Cadde
Ivana Sert havalimanında ödediği hesabı paylaşınca gündem oldu
Ivana Sert havalimanında ödediği hesabı paylaşınca gündem oldu Tarzıyla ön plana çıkan ve paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen ünlü modacı Ivana Sert, İzmir havaalanında iki kahve, su ve limonataya ödediği parayı sosyal medya hesabından paylaşınca gündeme geldi.
18.08.2023 Cadde
İvana Sert, Çeşme tatilinde! Gözlüğünü bir an olsun çıkarmadı
İvana Sert, Çeşme tatilinde! Gözlüğünü bir an olsun çıkarmadı Her sene yaz tatilinin bir bölümünü Çeşme'de geçiren İvana Sert, gününü annesi Nada Smiljkovic ve 16 yaşındaki oğlu Ateş Sert ile birlikte The Beach Of Momo'da geçirdi. Formda görüntüsüyle genç kızlara taş çıkaran ünlü modacı plajın yıldızı oldu.
8.08.2023 Cadde
Ivana Sert'ten eşi Sezer Dermenci ve oğlu Ateş ile tatil pozları
Ivana Sert'ten eşi Sezer Dermenci ve oğlu Ateş ile tatil pozları Ivana Sert, eski eşi Yurdal Sert'le evliliğinden dünyaya gelen oğlu Ateş ve 2021 yılında hayatını birleştirdiği turizmci Sezer Dermenci ile tatil yapmaya devam ediyor. Yunanistan'ın ardından Çeşme'ye giden çift, mutluluk pozlarını paylaştı.
6.07.2023 Cadde
Ivana Sert'ten bikinili poz
Ivana Sert'ten bikinili poz Sosyal medya paylaşımlarıyla ve tarzıyla çok konuşulan Ivana Sert, tatil pozlarına bir yenisini daha ekledi. 43 yaşındaki ünlü modacı, mavi bikinili pozuyla takipçilerinden beğeni topladı.
22.06.2023 Cadde
Ivana Sert: Ayrılırken medeni olmak lazım!
Ivana Sert: Ayrılırken medeni olmak lazım! Modacı Ivana Sert, önceki gün Burçin Göksu'nun 'Görmenin Paikolojisi' isimli sergisine katıldı. Sert, Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ'un 27 yıllık evliliklerine nokta koyması ile ilgili konuştu.
8.06.2023 Cadde
Ivana Sert'in formunun sırrı
Ivana Sert'in formunun sırrı İzmirli turizmci sevgilisi Sezer Dermenci ile Aralık 2021'de Maldivler'de hayatını birleştiren 43 yaşındaki modacı Ivana Sert, Instagram' da takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.
22.05.2023 Cadde
Gezgin çift: İvana Sert-Sezer Dermenci
Gezgin çift: İvana Sert-Sezer Dermenci Modacı İvana Sert ile Aralık 2021'de Maldivler'de gerçekleşen sade bir törenle nikâh masasına oturduğu iş insanı Sezer Dermenci, geçtiğimiz akşam Akmerkez’de görüntülendi.
11.04.2023 Cadde
İvana Sert: Bebek de yok, istek de yok!
İvana Sert: Bebek de yok, istek de yok! İvana Sert, İzmirli turizmci sevgilisi Sezer Dermenci ile Aralık 2021'de Maldivler'de hayatını birleştirmişti. Ünlü modacı, son günlerde hamile olduğuna dair çıkan dedikodulara son noktayı koydu.
30.08.2022 Cadde
İvana Sert, Fethiye tatilinde
İvana Sert, Fethiye tatilinde Modacı İvana Sert ile İzmirli turizmci Sezer Dermenci ile Aralık 2021’de Maldivler’de hayatını birleştirmişti. Çift, haziran sonunda Yunan adalarında hem sezonu açmış hem de aşklarının ikinci yılını kutlamıştı. Ardından Urla ve Çeşme’de tatil yapmışlardı.
4.08.2022 Cadde
İvana Sert: Güzel bir program için anlaşma yaptım
İvana Sert: Güzel bir program için anlaşma yaptım İvana Sert, dün akşam Akmerkez'de objektiflere yansıdı. Kurban Bayramı öncesi yalnız başına alışveriş turuna çıkan ünlü modacı, basın mensuplarının fotoğraf ricasını kırmadı.
9.07.2022 Cadde
Ateş annesi İvana Sert'in boyunu geçti
Ateş annesi İvana Sert'in boyunu geçti Moda tasarımcısı İvana Sert, eski eşi Yurdal Sert ile 2013 yılında biten evliliğinden dünyaya gelen 15 yaşındaki oğlu Kayon Ateş Sert ile Bebek sahilinde objektiflere yansıdı.
18.06.2022 Cadde
Görkemli açılış
Görkemli açılış Magazin ve cemiyet hayatının ünlü isimleri, Alaçatı’daki otel açılışında buluştu.
24.05.2022 Cadde
İvana Sert'in paylaşımı tepki çekti!
İvana Sert'in paylaşımı tepki çekti! Aralık 2021'de turizmci Sezer Dermenci ile Maldivler'de nikah masasına oturan, açıklamaları ve yayınladığı pozlarla adından söz ettiren modacı Ivana Sert, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla tepkilerin odağında yer aldı.
26.03.2022 Cadde
İvana Sert: Sezer’e 10 tane çocuk veririm!
İvana Sert: Sezer’e 10 tane çocuk veririm! Best Of Europe Awards, önceki akşam Çırağan Sarayı'nda gerçekleşti. İvana Sert de ödül törenine katılanlar arasındaydı. Eski eşi Yurdal Sert'le evliliğinden Ateş adında bir oğlu olan, geçtiğimiz yıl turizmci Sezer Dermenci ile Maldivler'de nikah masasına oturan ünlü modacı, "Yeniden çocuk sahibi olmak ister misiniz?" sorusunu dikkat çeken bir cevap verdi.
3.03.2022 Cadde
Sezer Dermenci: Ivana asla öyle giyinmez
Sezer Dermenci: Ivana asla öyle giyinmez Geçtiğimiz aralık ayında Maldivler’de yapılan bir törenle Sezer Dermenci ile evlenen Ivana Sert, Şanlıurfa'da düzenlenen 'Doğunun İncileri' adlı ödül törenine katıldı. Yeni evli çift, şarkıcı Gülşen'in çok tartışılan iddialı sahne kostümleri hakkında konuştu.
26.01.2022 Cadde
Mardin aşıkları
Mardin aşıkları Modacı İvana Sert, 1.5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Sezer Dermenci’yle Maldivler’de evlenmişti.
20.01.2022 Cadde
Ivana Sert'ten eşine doğum günü mesajı: Canım kocam iyi ki varsın!
Ivana Sert'ten eşine doğum günü mesajı: Canım kocam iyi ki varsın! Geçtiğimiz aralık ayında Maldivler’de yapılan bir törenle Sezer Dermenci ile evlenen Ivana Sert, önceki gün eşinin yeni yaşını kutladı. Oğlu ve eşiyle pozunu paylaşan modacıya beğeni yağdı.
11.01.2022 Cadde
İvana Sert'ten 'ikinci çocuk' mesajı
İvana Sert'ten 'ikinci çocuk' mesajı Oğlu Kayon Ateş'in babası Yurdal Sert'ten 2013 yılında boşanan İvana Sert, ikinci evliliğini 1.5 yıllık sevgilisi Sezer Dermenci ile geçtiğimiz hafta Maldivler'de yaptı. Önceki gün Türkiye'ye dönen çift, ayaklarının tozuyla Bülent Korkmaz’ın sahibi olduğu mekandaki yeni yıl partisine katıldı.
24.12.2021 Cadde
İvana Sert: Dört gelinlik giyecektim, çok ağır diye götüremedim
İvana Sert: Dört gelinlik giyecektim, çok ağır diye götüremedim teve2’de sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına, geçtiğimiz hafta sonu sürpriz şekilde Sezer Dermeci ile Maldivler'de evlenen İvana Sert konuk oldu.
23.12.2021 Haberler
İvana Sert: Dört gelinlik giyecektim, çok ağır diye götüremedim
İvana Sert: Dört gelinlik giyecektim, çok ağır diye götüremedim teve2’de sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına, geçtiğimiz hafta sonu sürpriz şekilde Sezer Dermeci ile Maldivler'de evlenen İvana Sert konuk oldu.
23.12.2021 Cadde
İvana Sert'in soyadı uzadı!
İvana Sert'in soyadı uzadı! Eski eşi Yurdal Sert'in soyadını kullanmaya devam eden, geçtiğimiz günlerde Sezer Dermenci ile nikah masasına oturan ünlü modacı, artık İvana Sert Dermenci olduğunu söyledi.
21.12.2021 Cadde
İvana Sert-Sezer Dermenci nikahından yeni kareler
İvana Sert-Sezer Dermenci nikahından yeni kareler İvana Sert, iki gün önce iş insanı Sezer Dermenci ile Maldivler'de dünyaevine girdi. 42 yaşındaki modacı, nikahtan yeni fotoğrafları 2.2. milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştı.
21.12.2021 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Sezer Dermenci ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.