Geri Dön

Nazan Kesal ve babasından karşılıklı harmandalı!

Son olarak 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde izleyici karşısına çıkan Nazan Kesal, sosyal medya hesabından günlük hayatıyla ilgili detayları paylaşmaya devam ediyor. Kesal, son olarak düğününde babasıyla oynadığı kareyi takipçilerinin beğenisine sundu.

Nazan Kesal ve babasından karşılıklı harmandalı!

Daha önce 'Fazilet Hanım ve Kızları', 'Çocuk', 'Halka', 'Bir Zamanlar Çukurova' gibi dizilerde rol alan Nazan Kesal, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor. Günlük hayatından kesitleri takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu, bu kez hayranlarını geçmişe götürdü.

2005 yılında kendisi gibi oyuncu olan Ercan Kesal ile nikah masasına oturan Nazan Kesal, babasıyla karşılıklı harmandalı oynadığı fotoğrafı Instagram'da takipçileri ile paylaştı.

52 yaşındaki ünlü oyuncu altına 'Babam ve Ben...18 Aralık 2005" notunu düştü. 15 yaşında Poyraz adında bir oğulları olan Kesal çiftinin, mutlu evlilikleri devam ediyor.

Nazan Kesal ve babasından karşılıklı harmandalı

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber