Geri Dön

Neşe Erberk: Zeki Müren'le dans ederken tir tir titriyordum

Üç yıl önce üçüzleri Alin, Lara ve Selin'in eğitimleri için Amerika'nın Miami kentine yerleşen eski Türkiye ve Avrupa güzeli Neşe Erberk, önceki gün City's Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erberk, 36 yıl sonra bir itirafta bulundu.

Neşe Erberk: Zeki Müren'le dans ederken tir tir titriyordum

Türkiye'de 42 tane anaokulu olduğunu ve yılda üç kez ana okullarını ziyareti için Türkiye'ye geldiğini söyleyen Erberk,bazı işleri nedeniyle İstanbul'a geldiğini söyledi. Muhabirler Neşe Erberk'e, 1983’den 1984’e girdiğimiz yılbaşı özel eğlence programında Zeki Müren ile olan dansını hatırlatınca eski manken o anları anlattı.

Erberk konuyla ilgili , "Evet ya. 18 yaşındaydım o yıl. Daha yeni Türkiye güzeli seçilmiştim ve daha Avrupa güzeli bile seçilmemiştim. Benim için çok özel bir anı oldu. Beni Zeki Müren'le dans etmem için çağırmışlardı. Çok heyecanlanmıştım. Zeki Müren'le dans edeceğim önceden belliydi. Rahmetli Zeki Müren'le dans ederken tir tir titriyordum. Hatta bana topuklu giymemi istemediler. Düz bir ayakkabı giymemi istediler. Aynı boyda olmamızı istemişlerdi" şeklinde konuştu.

Ozan güven hakim karşısına çıkıyorEski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darbettiği iddiasıyla hakkında 'silahla kasten yaralama', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' ve 'hakaret' suçlarından 13.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan oyuncu Ozan Güven’in yargılanmasına bugün başlanıyor. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz, duruşma öncesi adliyeye geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet