City's Avm

City's Avm

Son dakika City's AVM haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan City's AVM gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan City's AVM haber sayfamızda...

City's Avm

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12 citys avm haberi bulunmuştur.
Neşe Erberk: Zeki Müren'le dans ederken tir tir titriyordum
Neşe Erberk: Zeki Müren'le dans ederken tir tir titriyordumÜç yıl önce üçüzleri Alin, Lara ve Selin'in eğitimleri için Amerika'nın Miami kentine yerleşen eski Türkiye ve Avrupa güzeli Neşe Erberk, önceki gün City's Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erberk, 36 yıl sonra bir itirafta bulundu.
2.03.2020Cadde
'Eser hamile zannediyorduk, o ödemmiş'
'Eser hamile zannediyorduk, o ödemmiş'İbrahim Büyükak, Nurdan Beşen çifti önceki gün Nişantaşı'ndaydı.
2.05.2019Cadde
'Kürk giyenden nefret ederim'
'Kürk giyenden nefret ederim'İlayda Aydın, kürk giyen insanlardan nefret ettiğini söyleyince çok konuşulmuştu. Güzel oyuncu, önceki gün Nişantaşı Citys AVM'de sokak hayvanları için satılan bir standından alışveriş yaparken görüntülendi.
26.02.2019Cadde
Kedinin nafakası köpeğe!
Kedinin nafakası köpeğe!Trabzonsporlu eski milli futbolcu Lemi Çelik, önceki gün Citys AVM'deydi.
24.01.2018Cadde
Kedinin nafakası köpeğe!
Kedinin nafakası köpeğe!Trabzonsporlu eski milli futbolcu Lemi Çelik, önceki gün Citys AVM'deydi.
24.01.2018Cadde
'Bu sene de çalışıyorum'
'Bu sene de çalışıyorum'Şarkıcı Funda Arar, önceki gün Citys AVM'de alışverişteydi.
28.12.2016Cadde
BROADWAY EFSANESi CANLANDI
BROADWAY EFSANESi CANLANDIKadrosuyla hafızalara kazınan efsane müzikal ‘Sugar’, Türk tiyatrosunun güçlü isimleriyle yeniden yorumlandı.
3.03.2015Cadde
Coronaya karşı 100 AVM kapandı
Coronaya karşı 100 AVM kapandıCorona virüs salgını nedeniyle mağazalardan sonra alışveriş merkezleri de geçici olarak kapanıyor. Resmi bir karar alınmamakla beraber başta İstanbul olmak üzere pek çok şehirde AVM’ler süpermarket, hijyenik ürün satan mağaza ve eczaneleri açık bırakarak kapandıklarını duyuruyor. Türkiye genelinde 436 AVM bulunuyor. AVM’lerin bir kısmı kapatma konusunda kararsız kalırken ilerleyen günlerde kapatma kararı alan AVM sayısının artması bekleniyor.
21.03.2020Ekonomi
AVM'ler kapanacak mı? AYM'den tavsiye kararının ardından İstanbul'da üç AVM kapatıldı
AVM'ler kapanacak mı? AYM'den tavsiye kararının ardından İstanbul'da üç AVM kapatıldıAVM'ler kapanacak mı sorusu vatandaşlar tarafından sıkça araştırma konusu olmaya devam ediyor. Alışveriş Merkezleri Yatırımcıları Derneği tarafından bugün yapılan açıklamada AVM'lerin kapatılması yönünde tavsiye kararı alındığı duyuruldu. Bu kararın açıklanmasının ardından İstanbul'da bazı AVM'ler kapatma kararı almaya başladı. Nişantaşı'nda yer alan Citys AVM kapatma kararı aldığını duyurdu.
19.03.2020Gündem
Nişantaşı'nda gizemli çift
Nişantaşı'nda gizemli çiftOyuncu Çağatay Ulusoy'un sette tanışıp aşk yaşamaya başladığı ve geçtiğimiz ay ayrıldıkları konuşulan Duygu Sarışın, önceki gün bir erkek arkadaşıyla sarmaş dolaş Nişantaşı'ndaydı.
16.02.2018Cadde
Nişantaşı'nda gizemli çift
Nişantaşı'nda gizemli çiftOyuncu Çağatay Ulusoy'un sette tanışıp aşk yaşamaya başladığı ve geçtiğimiz ay ayrıldıkları konuşulan Duygu Sarışın, önceki gün bir erkek arkadaşıyla sarmaş dolaş Nişantaşı'ndaydı.
16.02.2018Cadde
Festivalde alışverişin ritmini yükselttiler
Festivalde alışverişin ritmini yükselttilerShopping Fest’in etkilerini Nişantaşı City’s ve Capitol AVM’nin yöneticilerine sorduk. Her iki yöneticiden aldığımız yanıt da somut bir canlılık yönünde oldu. City’s alışveriş hacminde yüzde 27, turist sayısında yüzde 50 artış yaşarken, Capitol sayıları açıklayamasa da alışveriş hacminde ciddi bir artış yaşamış
14.04.2011Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

citys avmnafakakediköpekLemi Çelik

City's Avm ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.