Geri Dön

Nurdan-İbrahim Büyükak çiftinin oğulları Aslan bir yaşında!

 'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ile şöhreti yakalayan İbrahim Büyükak ve psikolog eşi Nurdan Büyükak, oğulları Aslan Oktay'ın doğumuyla ilk kez anne-baba olmanın heyecanını yaşamıştı. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan ünlü çiftin oğulları bir yaşına bastı. Nurdan Büyükak da aile büyükleriyle yaptıkları kutlamadan kareleri takipçileriyle paylaştı.

Nurdan-İbrahim Büyükak çiftinin oğulları Aslan bir yaşında!

2018 yılında çocukluk aşkı, oyuncu ve senarist İbrahim Büyükak ile nikah masasına oturan Nurdan Büyükak, geçtiğimiz haziran ayında oğlu Aslan Oktay'ı kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu tatmıştı.

Zaman zaman oğullarıyla verdikleri pozları takipçilerinin beğenisine sunan Büyükak çiftinden sempatik oyuncu, geçtiğimiz haftalarda Aslan ile oynadığı anları; "Oyun oynuyoruz biz" notuyla paylaşmıştı. Eşi ve oğlunun fotoğrafına kayıtsız kalmayan Nurdan Büyükak ise baba-oğulun pozuna "Yerim sizi" yorumunu yapmıştı.

Nurdan-İbrahim Büyükak çiftinin oğulları Aslan bir yaşında

"EVLİLİKTE DÖRT, SEVGİLİLİKTE YİRMİ İKİNCİ YILIMIZ"

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Büyükak çifti, geçtiğimiz aylarda evliliklerinin dördüncü yıl dönümünü kutlamıştı. İbrahim Büyükak ile verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunan Nurdan Büyükak, paylaşımına şu notu düşmüştü:

Bugün bizim evlilik yıl dönümümüz. Evlilikte dördüncü yılımız, sevgililikte 22'nci yılımız kutlu olsun canım sevgilim. Çok aşığım sana.

Eşiyle aynı fotoğraf karesini kendi sosyal medya hesabından yayınlayan İbrahim Büyükak da gönderisinde; "Dördüncü yılımız kutlu olsun bir tanem" ifadelerini kullanmıştı.

"GÜNE BABASININ MASASINI DAĞITARAK BAŞLADI"

Oğlu ve eşiyle keyifli anlarını sık sık sosyal medya hesabından paylaşan Nurdan Büyükak, bu karelere bir yenisini daha eklemişti.  İbrahim Büyük'ı çalışma masasında Aslan ile fotoğraflayan ünlü isim, yayınladığı fotoğrafa; "Güne babasının masasını dağıtarak başladı" notunu düşmüştü. Baba-oğulun sevimli hali büyük ilgi görmüştü.

Nurdan-İbrahim Büyükak çiftinin oğulları Aslan bir yaşında

ASLAN'A ERKEN KUTLAMA

28 Haziran 2021 tarihinde dünyaya gelen Aslan Oktay, bir yaşına bastı. Nurdan- İbrahim Büyükak çifti, oğullarının doğum gününü, bir gün öncesinde aile büyükleriyle kutladı.

Kutlamadan kareleri takipçilerinin beğenisine sunan Nurdan Büyükak, paylaşımında; "Aslan’ın ilk doğum gününü anneanne, babaanne ve dedeleriyle kutladık" ifadelerini kullandı.

Nurdan-İbrahim Büyükak çiftinin oğulları Aslan bir yaşında

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber