Geri Dön

Nusret Gökçe 22 yıl önceki fotoğrafını paylaştı: Bu ciddi bir iş

Kendine has 'tuz serpme' (saltbae) hareketiyle dünya çapında fenomen olan Nusret Gökçe, takipçilerini 22 yıl öncesine götürdü. Dünyanın pek çok yerinde restoranları olan Nusret, yıllar önce çekilen fotoğrafını yayınladı.

Nusret Gökçe 22 yıl önceki fotoğrafını paylaştı: Bu ciddi bir iş

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, geçtiğimiz haftalarda İspanya İbiza'daki yeni restoranını duyurmuştu. ABD, Dubai ve Yunanistan'da da restoranları bulunan Nusret, yaptığı son paylaşımıyla ise kasap çıraklığından geldiği günleri unutmadığını gösterdi.

Instagram'da 38 milyon takipçisi olan Nusret, 22 yıl önce çekilen bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.

Nusret Gökçe, paylaşımına; "Bu ciddi bir iş, 22 yıl önce. Bostancı Civ Civ Mahallesi" notunu düştü. Fenomen ismin fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Nusret Gökçe 22 yıl önceki fotoğrafını paylaştı: Bu ciddi bir iş

MAÇKA PALAS'IN YENİ SAKİNİ
Öte yandan Nusret, geçtiğimiz haftalarda bir zamanlar Abdülhak Hamid Tarhan, Kerime Nadir, Turgay Şeren gibi ünlü isimlerin yaşadığı Nişantaşı’ndaki Maçka Palas’ın yeni sakini olmuştu. Ünlü işletmeci, ‘Şair-i Azam’ olarak anılan Abdülhak Hamid Tarhan’ın dairesine taşınmıştı.

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber