Nusret Gökçe

Nusret Gökçe

Son dakika Nusret Gökçe haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nusret Gökçe gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nusret Gökçe haber sayfamızda...

Nusret Gökçe

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 499 nusret gokce haberi bulunmuştur.
Nusret Gökçe 22 yıl önceki fotoğrafını paylaştı: Bu ciddi bir iş
Nusret Gökçe 22 yıl önceki fotoğrafını paylaştı: Bu ciddi bir işKendine has 'tuz serpme' (saltbae) hareketiyle dünya çapında fenomen olan Nusret Gökçe, takipçilerini 22 yıl öncesine götürdü. Dünyanın pek çok yerinde restoranları olan Nusret, yıllar önce çekilen fotoğrafını yayınladı.
9.09.2021Cadde
Nusret Gökçe, Şair-i Azam’ Abdülhak Hamid Tarhan'ın yaşadığı süite taşındı
Nusret Gökçe, Şair-i Azam’ Abdülhak Hamid Tarhan'ın yaşadığı süite taşındıKendine has 'tuz serpme' (saltbae) hareketiyle dünya çapında fenomen olan Nusret Gökçe, bir zamanlar Abdülhak Hamid Tarhan, Kerime Nadir, Turgay Şeren gibi ünlü isimlerin yaşadığı Nişantaşı’ndaki Maçka Palas’ın yeni sakini oldu. Ünlü işletmeci, ‘Şair-i Azam’ olarak anılan Abdülhak Hamid Tarhan’ın dairesine taşındı.
30.08.2021Cadde
Nusret'e dava şoku! 5 Türk çalışanı isyan etti
Nusret'e dava şoku! 5 Türk çalışanı isyan ettiDünya çapında ünlenen işletmeci Nusret Gökçe, bugün dünya basınında manşet oldu. ABD'nin New York eyaletinde çalışan 5 kişi, haftada 70 saat çalıştırıldıkları gerekçesiyle dava açtı.
19.08.2021Ekonomi
Andrea Bocelli'den Nusret'e doğum günü şarkısı
Andrea Bocelli'den Nusret'e doğum günü şarkısı37 yaşına giren Nusret Gökçe, İtalya'nın Lucca şehrinde bulunan Forte dei Marmi'de özel bir parti düzenledi. Partide efsane İtalyan tenor Andrea Bocelli de performans sergiledi.
10.08.2021Cadde
Nusret Gökçe bugünlere nasıl geldiğini yaptığı paylaşımla anlattı
Nusret Gökçe bugünlere nasıl geldiğini yaptığı paylaşımla anlattı'Tuz serpme' (saltbae) hareketiyle dünya çapında şöhrete kavuşan Nusret Gökçe, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Instagram hesabından ’Sıfırdan başladım’ notuyla bir video paylaşan Nusret Gökçe, takipçilerine geçmişini nasıl unutmadığını gösterdi.
18.07.2021Cadde
Nusret Gökçe takipçilerine sordu: İngilizcem nasıl?
Nusret Gökçe takipçilerine sordu: İngilizcem nasıl?'Salt Bae' hareketiyle dünya çapında şöhrete kavuşan işletmeci Nusret Gökçe, sosyal medya hesabı üzerinden Hollywood'un kendisi için önemini anlattı. Gökçe, daha sonra da takipçilerine "İngilizcem nasıl?" diye sordu.
3.06.2021Cadde
Nusret Gökçe'nin servet değerindeki saati!
Nusret Gökçe'nin servet değerindeki saati!Kendine has 'tuzlama' şovu ile son yıllarda bir sosyal medya fenomeni haline dönüşen ünlü işletmeci Nusret Gökçe'nin pırlanta taşlarla süslü saatinin değeri dudak uçuklattı.
30.05.2021Cadde
Nusret Gökçe, Las Vegas'ta şube açıyor
Nusret Gökçe, Las Vegas'ta şube açıyorNusret Gökçe, Amerika Birleşik Devletleri'ni fethetti. Ünlü etçi, Las Vegas'ta da bir şube açmaya hazırlanıyor. Amerikan medyası ise "Arka plandaki ortakları Ferit Şahenk ve Rotem Rosen" dedi.
25.05.2021Cadde
‘Hayalim  gerçekleşti’
‘Hayalim gerçekleşti’Yurt dışı ve içindeki restoranlarında dünyaca ünlü isimlere hizmet sunan Nusret Gökçe, bu kez efsane oyuncu Al Pacino’yu ağırladı.
20.05.2021Cadde
Nusret Gökçe'nin hayali gerçek oldu! Al Pacino ile poz
Nusret Gökçe'nin hayali gerçek oldu! Al Pacino ile poz'Salt Bae' (tuzlama) hareketiyle dünya çapında şöhret sahibi olan Nusret Gökçe'nin hayali gerçek oldu. Al Pacino ile pozlarını paylaşan Nusret'e beğeni yağdı. Nusret ile davalık olan çalışanlar, açıklamalarında "Kendini o filmdeki mafya babası Tony Montana sanıyordu. O havalarda dolaşıyordu" demişti.
20.05.2021Cadde
Nusret Gökçe'den Mark Wahlberg'e tuzlama şovu
Nusret Gökçe'den Mark Wahlberg'e tuzlama şovuDünyaca ünlü ABD'li aktör Mark Wahlberg, 'tuz serpme' hareketiyle tanınan Nusret Gökçe'nin Beverly Hills'de açtığı yeni restoranında arkadaşları ile akşam yemeği yedi.
17.05.2021Magazin
Nusret Gökçe'den Mark Wahlberg'e tuzlama şovu
Nusret Gökçe'den Mark Wahlberg'e tuzlama şovuDünyaca ünlü ABD'li aktör Mark Wahlberg, 'tuz serpme' hareketiyle tanınan Nusret Gökçe'nin Beverly Hills'de açtığı yeni restoranında arkadaşları ile akşam yemeği yedi.
17.05.2021Cadde
Nusret'in altın kaplamalı bifteğinin fiyatı şaşırttı!
Nusret'in altın kaplamalı bifteğinin fiyatı şaşırttı!Et restoranları alanında yaptığı yatırımlar ve kendine has 'tuz serpme' (saltbae) hareketiyle çok konuşulan Nusret Gökçe, İngiltere'de açmaya hazırlandığı yeni restoranının fiyat tarifesi belli oldu.
14.05.2021Cadde
Nusret Gökçe: Nusret artık benim değil Türkiye’nin markası
Nusret Gökçe: Nusret artık benim değil Türkiye’nin markası'Salt Bae' (tuzlama) hareketiyle dünya çapında şöhreti yakalayan Nusret Gökçe, Hürriyet'ten Barbaros Tapan'a konuştu. Kariyeri ve özel hayatıyla ilgili konuşan Gökçe, yoğun çalışma temposunu anlattı.
13.05.2021Cadde
Nusret Gökçe'den Anneler Günü paylaşımı! 'Takım elbise emanet'
Nusret Gökçe'den Anneler Günü paylaşımı! 'Takım elbise emanet' 'Tuz serpme' (saltbae) hareketiyle dünya çapında şöhrete kavuşan Nusret Gökçe, Anneler Günü'nde sosyal medyada yayınladığı 20 yıl öncesine ait bir kareyle dikkat çekti.
11.05.2021Cadde
'Nusret'ten haberleri bile yok!'
'Nusret'ten haberleri bile yok!'ABD basını, Nusret Gökçe'nin Beverly Hills'te açtığı yeni restoranının reklamını yapmak için fenomenleri davet edip dikkat çeken bir yönteme başvurduğunu iddia etti.
8.05.2021Cadde
Statham’ı ağırladı
Statham’ı ağırladıYaptığı tuzlama hareketiyle fenomen olan Nusret Gökçe, ABD Beverly Hills’te açtığı restoranında, aksiyon filmlerinin yıldızı dünyaca ünlü aktör Jason Statham’ı ağırladı.
4.05.2021Cadde
Nusret, Jason Statham'a tuz serptirdi
Nusret, Jason Statham'a tuz serptirdi'Saltbae' hareketiyle fenomen haline gelen işletmeci Nusret Gökçe, Beverly Hills'teki restoranında, geçtiğimiz aylarda 'Five Eyes' filminin çekimleri için Antalya'ya gelen Jason Statham'ı ağırladı.
3.05.2021Cadde
Nusret Gökçe yeni restoranını teftişte
Nusret Gökçe yeni restoranını teftişteSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Nusret Gökçe, Beverly Hills'teki yeni restoranının açılışından önce son kontrolleri yaptı.
30.04.2021Cadde
Nusret'in Etiler'deki dükkanında yangın paniği
Nusret'in Etiler'deki dükkanında yangın paniğiSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Nusret Gökçe’nin restoranında büyük bir panik yaşandı. Ünlü işletmecinin sahibi olduğu restoran zincirinin Etiler şubesinde öğlen saatlerinde yangın çıktı.
23.04.2021Cadde
Nusret doğduğu köyü paylaştı
Nusret doğduğu köyü paylaştıSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 34 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından doğduğu köye ait bir video paylaştı. Gökçe, paylaşımına İngilizce olarak "Ramazan mübarek olsun" notunu düştü.
20.04.2021Magazin
Nusret doğduğu köyü paylaştı: Nereden geldiğini unutma
Nusret doğduğu köyü paylaştı: Nereden geldiğini unutmaSaltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ünlü işletmeci Nusret Gökçe, 34 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından doğduğu köye ait bir video paylaştı. Gökçe, paylaşımına İngilizce olarak "Ramazan mübarek olsun" notunu düştü.
21.04.2021Cadde
5 milyon dolar’lık telif
5 milyon dolar’lık telifTuz serpme hareketiyle tüm dünyada fenomen haline gelen Nusret Gökçe’ye, 5 milyon dolar’lık (40 milyon TL) telif davası açıldı.
15.04.2021Cadde
Nusret Gökçe'ye 40 milyon TL'lik telif hakkı davası!
Nusret Gökçe'ye 40 milyon TL'lik telif hakkı davası!Nusret Gökçe'nin başı telif haklarıyla dertte! Ünlü işletmeci, iki sanatçının tasarımlarını izinsiz olarak peçeteden baharatlıklara kadar her yerde kullanınca 40 milyon TL'lik davayla karşı karşıya kaldı.
15.04.2021Cadde
‘Kardeşimin  hediyesi’
‘Kardeşimin hediyesi’Nusr’et’in kurucu ortaklarından Mithat Erdem, önceki gün Bebek’te bisiklet turu yaparken görüntülendi.
5.04.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Nusret Gökçeınstagramünlüler dünyasınusretsaltbae

Nusret Gökçe ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.