Geri Dön

Ömür Gedik'ten Ferhat Göçer'i kızdıran şaka!

Şarkıcı çift Ömür Gedik ile Ferhat Göçer, gazetecilerin önünde tartıştı. Gedik'e dudağındaki morluk soruldu, şakayla 'Ferhat dövdü' dedi. Göçer ise "Ne dövmesi?" diyerek kızdı.

Ömür Gedik'ten Ferhat Göçer'i kızdıran şaka!

Kızı Tayga Gedik'in 22'nci yaşını kutlayan Ömür Gedik, daha sonra sevgilisi Ferhat Göçer'le buluştu. Gazeteciler, Gedik'e dudağındaki morluğu sorunca, şakayla "Ferhat dövdü" dedi. Sonra vakumlu masajdan kaynaklandığını söyledi.

Şakaya bozulan Göçer, "Ne dövmesi, ne şiddeti? Kadınlar, konuşarak dövüyor erkekleri. Onların diline düşmemek için 'Haklısın' demekle yetiniyoruz" sözleriyle, sevgilisine tepki gösterdi.

Bunun üzerine Ömür Gedik "Ben olmasam küs kalırız. Kavga edince susuyor. Ben erkeğin konuşanını severim. Beni kırdığı zaman gönlümü almayı da bilmiyor" şeklinde konuştu.

ÖMÜR GEDİK KİMDİR?

Ömür Gedik; 22 Aralık 1970 yılında dünyaya gözlerini açmıştır.Pek çok mesleği olan ünlü isim televizyon programlarındada boy göstermektedir.Köşe yazarlığı, gazetecilik, sinema eleştirmenliği, şarkıcı, sunucu gibi çeşitli dallarda çalışmaktadır.10 parmağında 10 marifet olan ünlü isim hatırlar iseniz Benzemez Kimse Sana adlı sevilen yarışma programında yer almıştı.Gösterdiği performans ile gönüllerde taht kuran ünlü isim ekranların aranan yüzüdür.Ömür Gedik Boğaziçi Üniversitesi, İngiliz Filolojisi’nden mezun olmuştur.Küçük yaşlarda müziğe çok ilgili idi piyano ve şan dersleri ortaokul yıllarında almıştır.6 yıl boyunca 'Mavi Topluluk' ile çalıştı.Müziğe ilgisi kadar sinemaya'da çok ilgili idi.Üniversiteyi bitirdikten sonra Sabah Dergi Grubunda muhabir olarak göreve başladı.Daha sonra Sabah'dan ayrılarak Hürriyete geçiş yaptı.Hürriyet dergi grubunda 'Focus Dergisinin' yazı kurulunda yer aldı.Hürriyet gazetesinde görevine devam eden ünlü isim hürriyet kelebek'te sinema ağırlıklı yazılar yazmaya başladı.

Ömür Gedik pek çok oyuncu, yapımcı ve yönetmen ile röportajlar yaptı.Yerli yabancı olmak üzere sinema ve dizi sektöründe önemli isimler ile röportajlara imza attı.Televizyon dünyasına ise 2004 yılında giriş yaptı.İlk olarak Tv8 ekranlarında tv hayatına merhaba dedi Tv8 kanalında sinema içerikli program hazırlayıp sundu.Daha sonra Kanal D'ye transfer olan ünlü isim burada sinema programına devam etti.

Ömür Gedik Kiminle Evli? kiminle evlendi? Ünlü isim yaş 21 iken 1991 yılında gönlünü Doğan Holding İcra Kurulu Üyesi olan Soner Gedik'e kaptırdı.Aşk yaşamaya başlayan ikili hayatlarını birleştirdi.Lakin bu birliktelik çok kısa sürdü 1 yıl sonra boşanan çiftin 'Tayga' isimli bir evladı bulunmaktadır.

Ömür Gedik müzik dünyasının önemli isimlerinden olan Ferhat Göçer ile 2008 yılında aşk yaşamaya başladı.Çifte kumrular 2008 yılından bu yana hala birlikteler ve mutlu bir yaşam sürüyorlar.

Mehmet Ali Erbil'den Filistin'e destek mesajıŞovmen Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından Filistinlilere destek mesajı yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet