Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

Türk şarkıcı. Aynı zamanda doktorluk mesleğini de sürdürmektedir. Biyografiİstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümünü bitirmesinin ardından Devlet Opera ve Balesi'nde iki yıl sözleşmeli olarak çalıştı. Doktor olarak tayininin çıktığı Şanlıurfa'da, mecburi hizmetini yerine getirmek üzere ayrılır. İstanbul’a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde Genel Cerrah olarak göreve başlayan Göçer, kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir: Türk Müziğini aldığı klasik eğitim ile birleştirip, dünyaya tanıtmak. Bu hedefi doğrultusunda çalışmalarına ve genel cerrahlığa bugün de devam etmektedir. Ferhat Göçer, dünya opera repertuarından günümüz şarkılarına, napolitanlardan şansonlara, rembetikolara; Türk Sanat Müziği’nin seçkin eserlerinden, halk müziğimizin örneklerine, Hafif Batı Müziği’nin nostaljik parçalarından günümüz müziğine kadar farklı müzik türlerini seyircisiyle buluşturmaktadır. Ferhat Göçer’in kurduğu ve Türkiye’nin tek şahsa özel senfoni orkestrası olan Metropol Senfoni Orkestrası ile konserler veren sanatçının kendi adını taşıyan ilk albümü 2005 yılının Eylül ayında yayınlandı. 2007 senesinde ikinci albümü olan 'Yolun Açık Olsun' ile ödül kazandı. Ferhat Göçer, ‘Anadolu Aryaları’ adlı projesi ile İstanbul'dan Diyarbakır'a, Gaziantep’ten İzmir’e uzanan konserler gerçekleştirdi. Türk Müziğinin dünyaya açılmasında öncü role sahip olmak isteyen Ferhat Göçer; Gino Castelli, Alessandro Safina, Al Bano, Patrizio Buene, Emma Shaplin ve Michael Bolton ile verdiği konserler ile farklı ülkelerin müziklerine uzanan köprüler kurdu. Ferhat Göçer, son yıllarda çıkardığı albümlerindeki şarkılarla birçok televizyon kanalında ve internet sitesinde listelerde 1.sırayı zorlamayı başarmıştır. Diskografi AlbümlerFerhat Göçer (27 Eylül 2005)Yolun Açık Olsun (26 Aralık 2007)Çok Sevdim İkimizi (25 Mart 2008)Biz Aşkımıza Bakalım (1 Nisan 2010)Seni Sevmeye Aşığım (20 Ekim 2011)Kalbe Kiralık Aşklar (7 Ekim 2013)EP ve remiks albümleriÇok Sevdim İkimizi & Remixes (1 Aralık 2008)Seni Sevmeye Aşığım&Remixes (2 Temmuz 2012)Single'ları.Götür Beni Gittiğin Yere (17 Kasım 2009) Yarabbim (10 Nisan 2013)

Ferhat Göçer

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.072 ferhat gocer haberi bulunmuştur.
Mobil aşıklar
Mobil aşıklarŞarkıcı Ferhat Göçer, sevgilisi Ömür Gedik’le tatil sezonunu açtı.
21.06.2021Cadde
‘Bana Aşkı Yaşat’ yayınlandı
‘Bana Aşkı Yaşat’ yayınlandıFerhat Göçer, tüm dijital platformlarda yayında olan yeni albümü ‘Bana Aşkı Yaşat’ı hayranlarının beğenisine sundu.
28.05.2021Cadde
Sinan Akçıl'ın eşi kim? Sinan Akçıl nereli, boyu ve yaşı kaç?
Sinan Akçıl'ın eşi kim? Sinan Akçıl nereli, boyu ve yaşı kaç?Sinan akçıl bu akşam İBO Show'a konuk oluyor. İzleyiciler ise Sinan Akçıl'ın hayatına dair bilgiler öğrenmek istiyor. İlk olarak sinan Akçıl'ın eşi merak konusu oldu. Ardından ise Sinan Akçıl nereli, boyu ve yaşı kaç soruları geldi. İşte Sinan Akçıl'ın biyografisi haberimizde...
17.04.2021Cadde
Buray kimdir, kaç yaşında? Buray nereli? İşte biyografisi
Buray kimdir, kaç yaşında? Buray nereli? İşte biyografisiİBO Show konukları arasında bulunan Buray hakkında arayış başladı. İzleyicilerin büyük zevkle dinlediği Buray şarkıları bugün keyifli dakikalar yaşatacak. 3 Nisan 2021 İBO Show'a konuk olan Burak kimdir, kaç yaşında? İşte Buray'ın biyografisi ve şarkıları haberimizde...
3.04.2021Cadde
Aslı Zen Yentur kimdir? Aslızen kaç yaşında albümleri...
Aslı Zen Yentur kimdir? Aslızen kaç yaşında albümleri...Aslı Zen kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Demet ve Alişan'la Sabah Sabah programına konuk olan şarkıcı Aslı Zen hakkında bilgiler araştırma konusu olmaya devam ediyor. 1977 yılında İstanbul Kanlıca'da dünyaya gelen şarkıcının tam adı Aslı Zen Yentur olarak bilinmektedir. İşte Aslı Zen hakkında bilinmeyenler...
29.03.2021Cadde
‘Sorarlarsa’  çıktı
‘Sorarlarsa’ çıktıFerhat Göçer, 13 Mayıs’ta çıkaracağı yeni albümü öncesi ‘Sorarlarsa’ şarkısını sosyal medya hesaplarında paylaştı.
26.03.2021Cadde
Sinan Akçıl kimdir? Sinan Akçıl nereli, kaç yaşında, eşi kim?
Sinan Akçıl kimdir? Sinan Akçıl nereli, kaç yaşında, eşi kim? Şarkıcı Sinan Akçıl, şarkıları ve besteleri ile sanat dünyasında öne çıkıyor. Sayısız başarılı eseri Türk müziğine kazandıran Akçıl, Hollanda'da doğdu. Usta isimlere hazırladığı şarkılarla da ilgi görüyor. Burcu Kıratlı ile yeniden evlenen Sinan Akçıl'ın boyu ve kilosu kaç?
22.02.2021Cadde
Radyo aşkı engel tanımadı
Radyo aşkı engel tanımadıBağcılar Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Engelsiz Mikrofon Radyo Ödülleri’ sahiplerini buldu.
17.02.2021Cadde
Yetenek arıyor
Yetenek arıyorFerhat Göçer, TikTok’ta yeni yetenekler arıyor.
22.01.2021Cadde
Radyo Fenerbahçe 10. yaşını kutluyor
Radyo Fenerbahçe 10. yaşını kutluyorSüper Lig devi Fenerbahçe'nin radyo kanalı 10. yaşınıyor. Sarı lacivertli sporcu ve teknik heyetinden oluşan isimler kutlama mesajı gönderdi.
15.01.2021Fenerbahçe
Burcu'ya gizli takip! 'Bir kadının kontrolüm altında olmasını severim'
Burcu'ya gizli takip! 'Bir kadının kontrolüm altında olmasını severim'Şarkıcı Sinan Akçıl, konuk olduğu programda; bir darılıp bir barıştığı oyuncu Burcu Kıratlı’dan kavgalı olduğu meslektaşı Ferhat Göçer’e kadar çarpıcı açıklamalar yaptı.
12.12.2020Cadde
Cumhuriyet gelenek ihracat gelecek
Cumhuriyet gelenek ihracat gelecekTİM Cumhuriyet Bayramı’nı “Cumhuriyet Geleneğimiz, İhracat Geleceğimiz” sloganıyla kutluyor. TİM Başkanı İsmail Gülle, “ihracatçımız, ülkemizin ekonomik bağımsızlığı için var gücüyle çalışıyor” dedi
29.10.2020Ekonomi
Türkü  seslendirdi
Türkü seslendirdiFerhat Göçer, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırladığı film için türkü seslendirdi.
29.10.2020Cadde
Hatay için tek nefes oldular!
Hatay için tek nefes oldular!Hatay’ın Belen ilçesinde ormanlık alanda çıkan, İskenderun ve Arsuz ilçelerinde de tehdit oluşturan yangın, alandaki bütün ağaçların yok olmasına neden olmuştu.
28.10.2020Cadde
Petek Dinçöz kimdir, kaç yaşında, bebeği neden öldü?
Petek Dinçöz kimdir, kaç yaşında, bebeği neden öldü?Petek Dinçöz kimdir sorusu magazin gündemini yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. 2014 yılında evlendiği Serkan Kadaloğlu ile nikah masasına oturan Dinçöz'ün İrfan adında bir erkek çocuğu bulunuyor. İkinci kez anne olmaya hazırlanan Petek Dinçöz bebeğini kaybettiğini duyurdu. Peki Petek Dinçöz kimdir, bebeği neden öldü?
29.09.2020Cadde
Ferhat Göçer'den farkındalık şarkısı
Ferhat Göçer'den farkındalık şarkısıFerhat Göçer, Ali Kızıltuğ'un 'Ben Bana mı Yanam' adlı eserini yeniden düzenlediği 'Mazlum' şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.
8.09.2020Cadde
Turizm kentine dil uzatamazlar
Turizm kentine dil uzatamazlar23. Altın Güvercin Beste Yarışması’nın ikinci gününe Belediye Başkan Ömer Günel’in konuşması damga vurdu, “Kimse bize kültür-sanat üretme diyemez. Yoksa benim esnafım nasıl geçinecek” dedi
6.09.2020Ege
‘Nefsimize  hakim olmalıyız’
‘Nefsimize hakim olmalıyız’Ferhat Göçer, Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması’nın açılış gecesinde sahneye çıktı.
6.09.2020Cadde
Güvercin, pandemiye rağmen kanatlandı
Güvercin, pandemiye rağmen kanatlandıKuşadası’nda başlayan 23. Altın Güvercin Beste Yarışması’nın heyecanı, Ferhat Göçer’in şarkılarıyla renk kattığı kokteylle sürdü. Final heyecanı ise bu akşam saat 21.00’de yaşanacak
5.09.2020Ege
Ferhat Göçer hayranlarıyla söyledi
Ferhat Göçer hayranlarıyla söylediŞarkıcı Ferhat Göçer, önceki akşam Alaçatı'da bir mekanda konser verdi.
31.08.2020Cadde
Moral bulacak
Moral bulacak Doktorluk mesleğinden müzik dünyasına adım atan, yorumlarıyla, şarkılarıyla herkesin sevgilisi haline gelen Ferhat Göçer, 30 Ağustos Pazar günü Alaçatı Şerefe’de sahneye çıkacak.
26.08.2020Ege
Rekor  başvuru
Rekor başvuruFerhat Göçer’in sosyal medya hesaplarından başlattığı şarkı sözü yarışmasına, 3 bin 200 kişi başvurdu.
21.08.2020Cadde
Barbaros konseri
Barbaros konseriAjda Pekkan’dan Leman Sam’a, Ferhat Göçer’den Şehrazat’a kadar pek çok sanatçıyla aynı sahneyi paylaştıktan sonra yoluna tek başına müthiş performanslarıyla devam eden Barbaros, önceki akşam Moda Deniz Kulübü’nde konser verdi.
11.08.2020Cadde
Pandemi değiştirdi
Pandemi değiştirdiFerhat Göçer, ‘Kadir Çetin ile Evden Eve’ programına konuk oldu.
4.07.2020Cadde
10 finalist seçildi
10 finalist seçildiBu yıl 23’üncü kez düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk ve tek beste yarışması Altın Güvercin’in finalistleri belirlendi. Jüri, iki günlük değerlendirme sonucu büyük finalde yarışacak 10 besteyi seçti
2.07.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

caddemagazinFerhat Göçeregekimdir

Ferhat Göçer ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.