Geri Dön

Öykü Çelik ve gizemli arkadaşı köşe kapmaca oynadı!

Ünlü oyuncu Öykü Çelik, 'Survivor' yarışması dönüşü evlilik teklifi aldığı emlak danışmanı İsmail Berhan’dan ayrıldığını duyurmuştu. İsmail Berhan ile geçtiğimiz aylarda ilişkisini noktalayan Çelik, Bebek’te mekan çıkışı bir erkek arkadaşı ile görüntülendi.

Öykü Çelik ve gizemli arkadaşı köşe kapmaca oynadı!

Öykü Çelik, 'Survivor 2021' yarışması dönüşü kasım ayından beri aşk yaşadığı emlak danışmanı İsmail Berhan’dan evlilik teklifi almış ve sevgilisinin evinde kalmaya başlamıştı. Instagram hesabından parmağındaki alyansı paylaşan Çelik, sevgilisinin teklifine 'Evet' dediğini dile getirmişti.

Çelik, önceki aylarda sevgilisinin hediye ettiği konuşulan cipiyle kameralara takılmış, parmağındaki 25 bin dolarlık yüzüğünün yanı sıra 42 bin dolarlık pırlanta taşlı pahalı saatiyle de dikkatleri üzerine çekmişti.

"TEKTAŞ DEĞİL GÖK TAŞI"

Bir muhabirin, "Tektaş değil gök taşı” sözlerine kahkahayı patlatan Çelik, "Böyle ayıp oluyor gibi geliyor bana açıkçası. Bizim gitmeden önce konuştuğumuz bir şeydi. Hemen gelir gelmez olacağını düşünmüyordum. Biraz daha yaza doğru düşünüyordum ama böyle oldu” demişti.

Öykü Çelik ve gizemli arkadaşı köşe kapmaca oynadı

"DÜĞÜN SENEYE" DEMİŞTİ

Sevgilisi İsmail Berhan’dan 'Survivor' dönüşü evlilik teklifi hatırlatılan oyuncu, "Öncesinde konuşulmuş bir şeydi. O yüzden bildiğim bir şeydi” açıklamasında bulunmuştu. "Düğün tarihi önümüzdeki sene diye düşünüyoruz" diyen Çelik, ”Durumumuzda belli olmaz” demişti.

"İYİYDİ AMA ÇOK ZORDU"

Elendiği 'Survivor 2021' hakkında da konuşan Çelik, "İyiydi ama çok zordu. Zaten zoru başarmaya gittik. Orada üç küsür ay kalabilmek bile benim için çok büyük bir başarı, oradakiler için de öyle. Aç, susuz ve özlem içerisinde kaldık. Arada bir açlıktan kelimeleri toparlayamıyorduk, konuştuğumuzu duyamıyorduk. Gelir gelmez kokoreç yedim” demişti.

Öykü Çelik ve gizemli arkadaşı köşe kapmaca oynadı

"İLİŞKİMİZ BİTMİŞ BULUNMAKTADIR"

Sevgilisiyle Bodrum’a tatile giden Çelik, döner dönmez sosyal medyadan ayrıldığını duyurdu ve açıklamasında şu satırlara yer verdi: 

İsmail Berhan Perinçekli ile söz konusu olan ilişkimiz karşılıklı anlayış ve saygı çerçevesinde bitmiş bulunmaktadır. Sevgili basın mensubu arkadaşlar ilişkide olduğumuz dönemdeki gibi ayrılığımıza da aynı hassasiyeti göstermelerini rica ediyorum. sevgiler...

Öykü Çelik ve gizemli arkadaşı köşe kapmaca oynadı

İHANETE Mİ UĞRADI?

Magazin Hattı”nın telefonla ulaştığı Öykü Çelik, “İhanete mi uğradınız, neden ani bir kararla ayrıldınız?” sorusuna sadece “Olmadı, yürütemedik” demekle yetindi.

Geçtiğimiz haftalarda arkadaşlarıyla görüntülen İsmail Berhan da yaşadığı ayrılıkla ilgili sadece “Hakkımızda hayırlısı olsun” açıklamasında bulunmuştu.

Öykü Çelik ve gizemli arkadaşı köşe kapmaca oynadı

KÖŞE KAPMACA OYNADILAR

İş adamı İsmail Berhan ile geçtiğimiz aylarda ilişkisini noktalayan Çelik, Bebek’te mekan çıkışı erkek arkadaşı ile görüntülendi. İkili arabalarını beklediği sırada karşısında gazetecileri görünce adeta köşe kapmaca oynadı. Birbirlerinden hemen uzaklaşan ikili farklı kaldırımlarda durup telefon ile iletişim halinde oldular. Gazetecilerin gittiğini düşünen ikili sonrasında tekrar yan yana geldi. Bu kaçamak ‘Acaba yeni bir aşk mı doğuyor?’ havasını yarattı.

Öykü Çelik ve gizemli arkadaşı köşe kapmaca oynadı

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber