Cadde Özçivit Ailesi'nin bayram pozuna yorum ve beğeni yağdı!

Özçivit Ailesi'nin bayram pozuna yorum ve beğeni yağdı!

10.04.2024 - 07:01 | Son Güncellenme:

Kanal D’nin ‘Çalıkuşu’ dizisinin setinde başlayan aşklarını 2017 yılında nikah masasına oturarak taçlandıran Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Ramazan Bayramı tatili için yurt dışını tercih etti. Ünlü çiftin pozlarına sevenlerinden yorum ve beğeni yağdı.

Özçivit Ailesinin bayram pozuna yorum ve beğeni yağdı

Burak Özçivit (39) ve Fahriye Evcen (37), 2013 yılında 'Çalıkuşu' dizisinin setinde başlayan ilişkilerini 2017'de evlilikle taçlandırmıştı.

Haberin Devamı

Ünlü oyuncular, 2019'da ilk çocukları Karan'ı, Ocak 2023'te ikinci oğulları Kerem'i kucaklarına almıştı.

POPÜLER ÇİFT!

Türkiye'nin en popüler çiftlerinden biri olan Evcen ve Özçivit, oyunculuk kariyerlerinin dışında özel hayatlarıyla da magazin gündeminden düşmüyor. Adeta her adımları olay olan Özçivit ve Evcen'in sosyal medya paylaşımları dikkat çekiyor.

BAYRAM TATİLİ

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, bayram tatilini fırsat bilerek oğullarını da alıp tatile çıktı. Ünlü çift, gittikleri tatilden pozlar paylaştı. Aile saadeti yaşayan çift, pozlarıyla ilgi topladı.

Özçivit Ailesinin bayram pozuna yorum ve beğeni yağdı

"FAVORİ ÇİFT"

Oğulları Karan ve Kerem’le çekildikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşan çifte, kısa sürede beğeni ve övgü dolu yorumlar yağdı. Ünlü çifte sevenlerinden: 'Favori çiftim', 'İleri de böyle olmak isterim', 'Bayılıyoruz size' gibi yorumlar geldi.

Haberin Devamı

Özçivit Ailesinin bayram pozuna yorum ve beğeni yağdı