Geri Dön

Özçivit’ten Atina çıkarması

Atina’da düzenlenen Türk Film Günleri kapsamında şehre giden Burak Özçivit, genç kızların büyük ilgisiyle karşılaştı

Özçivit’ten Atina çıkarması

Yunanistan’ın başkenti Atina’da Türk Film Günleri başladı. Türkiye’nin Atina Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma Müşavirliği tarafından düzenlenen etkinliğe, çok sayıda sanatseverin yanı sıra Atina Büyükelçisi Kerim Uras ve ünlü oyuncu Burak Özçivit katıldı.

Özçivit’in başrollerinde yer aldığı ‘Kardeşim Benim’ adlı filmin gösterimiyle başlayan festivalde, Çağan Irmak’ın yönettiği ‘Unutursam Fısılda’, Emin Alper’in ‘Tepenin Ardı’, Kaan Müjdeci’nin yönetmenliğindeki ‘Sivas’, Derviş Zaim’in ‘Balık’, Tolga Karaçelik’in ‘Sarmaşık’ ve Nuri Bilge Ceylan’ın Cannes ödüllü filmi ‘Bir Zamanlar Anadolu’da’ Yunan sanatseverlerle buluşacak.

'Enerjiniz harika'

Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Özçivit, şoke oldu. “Enerjiniz harika. Bu kadarını beklemiyordum” diyen oyuncu, sevenleriyle bol bol selfie çekti. Sanatçıların ülkeler arasında köprü oluşturduğunu ifade eden Özçivit, “Bugün şehri dolaştım. Türkçe öğrenen insanlar olduğunu gördüm. Bu işbirliğini artırmamız lazım. Üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazırım” dedi.

Oyuncu Ali Sürmeli ameliyattan çıktıSon olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alan usta oyuncu Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Beyin kanaması geçiren usta oyuncu Kadıköy’de özel bir hastanede ameliyata alınmıştı. Ameliyata alınan usta oyuncunun ameliyatı başarılı geçti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber