Geri Dön

Özel sporcularla el ele!

Cemiyet hayatının ünlü isimleri, Monik İpekel öncülüğünde Liv Hospital ve Ahbap Derneği’nin düzenlediği farkındalık projesinde özel sporcularla buluştu

Özel sporcularla el ele!

Lale  Danışman - Vadistanbul’da, önceki gün Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı himayesinde, özel sporcularla gerçekleştirilen etkinlik düzenlendi. Toplum gönüllüsü Monik İpekel, Liv Hospital ve Ahbap Derneği iş birliğiyle ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne özel olarak düzenlenen organizasyon, Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti ve İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı.

Özel sporcularla el ele

Neşe Gönül, Zehra Öney, Beste Yurttaş, Reyhan İpekel ve Tuğba Aktay’ın da aralarında yer aldığı tanınmış simaların özel sporcuların süreçlerine farkındalık yaratmak için birlikte çekilmiş fotoğraflarından oluşan sergi, ‘Mutluluk Ajandası’nda toplanarak geliri sporculara aktarıldı. ‘Güç Yüreğimizde’ sloganıyla sergilenen fotoğraflar Vadistanbul AVM’de 17 Aralık’a kadar ziyaret edilebilir.

Özel sporcularla el ele

Özel sporcularla el ele

Özel sporcularla el ele

Jim Carrey, 60'ıncı yaşını böyle kutladıDünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey, 60 yaşına bastı. Doğum gününü yayınladığı video ile kutlayan Carrey, "Yaşlandım ama hala altın gibiyim" mesajını yazdı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber