Ahbap Derneği

Ahbap Derneği

Son dakika Ahbap Derneği haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ahbap Derneği gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ahbap Derneği haber sayfamızda...

Ahbap Derneği

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 278 ahbap derneği haberi bulunmuştur.
Haluk Levent BM’de Gazze’yi anlattı
Haluk Levent BM’de Gazze’yi anlattı Ahbap Derneği Genel Başkanı Haluk Levent, Kenya’da düzenlenen Birleşmiş Milletler (BM) Sivil Toplum Konferansı’na konuşmacı olarak katıldı.
10.05.2024 Dünya
Haluk Levent'ten BM'de Gazze konuşması! Yaşananları CNN Türk'te anlattı
Haluk Levent'ten BM'de Gazze konuşması! Yaşananları CNN Türk'te anlattı Haluk Levent'in BM'de yaptığı Gazze konuşması gündem oldu. CNN Türk'te Gece Görüşü programında Hande Fırat yaşananların perde arkasını Haluk Levent'te sordu.
9.05.2024 Gündem
Yıldızlar karması hayallerine yürüyor
Yıldızlar karması hayallerine yürüyor Coca-Cola Vakfı’nın desteği, Ahbap Derneği ve Özel Sektör Gönüllüleri Derneği’nin iş birliğiyle hayata geçirilen Yıldızlar Karması Programı’nın kazananları törende tanıtıldı.
29.04.2024 Ekonomi
AHBAP Derneği Kurucusu Haluk Levent: Deprem için yapılacak tek şey; her gün bunu gündeme getirmek
AHBAP Derneği Kurucusu Haluk Levent: Deprem için yapılacak tek şey; her gün bunu gündeme getirmek AHBAP Derneği Kurucusu Haluk Levent, 3. Stratejik Satın Alma Derneği Zirvesi'nde konuştu. Deprem bölgesine yönelik yardımlara ilişkin konuşan Levent, "Bizler deprem zamanını, o an vicdanlarımızı yardım ederek rahatlatıyoruz. Aslında yardım şimdi lazım. Şu an orada mısın? Şu an ne acılar var görebiliyor muyuz? Görmüyoruz. Bakıyoruz ama görmüyoruz" diye konuştu. Olası İstanbul depremi ile ilgili de konuşan Levent, "Olası İstanbul depremi için yapılacak tek şey; her gün bunu gündeme getirmek. Başka bir şey değil" ifadelerini kullandı.
27.04.2024 Gündem
Hatay’a 30 okul yaptıracaklar
Hatay’a 30 okul yaptıracaklar Deprem döneminde AHBAP Derneği’yle yardımlarda bulunan Haluk Levent, son olarak Hatay’a 30’a yakın okulun yapılmasına vesile olacak.
14.03.2024 Cadde
Haluk Levent, Hatay'da 30'a yakın okul yaptıracak!
Haluk Levent, Hatay'da 30'a yakın okul yaptıracak! 6 Şunat 2023'te Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 11 ilimizi etkileyen depremlerin ardından ünlü şarkıcı Haluk Levent, afet bölgesine en çok yardım götüren ünlülerden biri olmuştu. Levent'in yaptığı yeni bir iş birliği anlaşmasıyla depremde en büyük hasarı alan şehirlerden biri olan Hatay'a 30'a yakın okul açacağı ortaya çıktı.
14.03.2024 Cadde
Haluk Levent'i dolandırıcılıkla suçlayan Deniz Akkaya için hapis talebi
Haluk Levent'i dolandırıcılıkla suçlayan Deniz Akkaya için hapis talebi Sanatçı Haluk Levent hakkında sosyal medyadan ‘depremzedelerin parasını çalıyor', ‘nitelikli dolandırıcı' şeklinde paylaşımlar yapan eski manken Deniz Akkaya'ya yönelik iddianame hazırlandı.  Akkaya'nın 3,5 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi.
26.02.2024 Gündem
‘Müzik susmasın bağışlansın’
‘Müzik susmasın bağışlansın’ Haluk Levent, şehit haberleri ve felaketlerden sonra konserlerin ertelenmesine tepki gösterdi. Şarkıcı, “Müzik susmasın, konserden elde edilen gelir şehit ailelerine bağışlansın” dedi.
19.02.2024 Cadde
CHP Hatay’ı teklif etti Haluk Levent reddetti
CHP Hatay’ı teklif etti Haluk Levent reddetti CHP’nin, Lütfü Savaş’ın adaylığını geri çekip çekmeyeceği merakla beklenen Hatay için müzisyen Haluk Levent’e teklif götürdüğü ancak reddedildiği ortaya çıktı. Parti Sözcüsü Yücel ise Levent’e kurumsal düzeyde bir teklif yapılmadığını söyledi.
13.02.2024 Gündem
Şehit ailesine destek olan Hasan Can Kaya: İnsanlık görevimizdi!
Şehit ailesine destek olan Hasan Can Kaya: İnsanlık görevimizdi! Hasan Can Kaya önceki akşam Etiler’deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Kaya, çıkışta geçtiğimiz günlerde Haluk Levent ile birlikte şehidimiz Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir'in çadırda yaşayan ailesine ev aldıklarına dair sorular karşısında mütavizi bir tavır sergiledi.
22.01.2024 Cadde
Haluk Levent sözünü tuttu
Haluk Levent sözünü tuttu AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, komedyen Hasan Can Kaya ile Pençe Kilit Hârekatı bölgesindeki çatışmada hayatını kaybeden sözleşmeli er Müslüm Özdemir’in depremzede ailesine ev aldıklarını açıkladı.
20.01.2024 Cadde
Gazze için söylediler
Gazze için söylediler Haluk Levent, ‘Gazze Destek Konseri’ için sahne aldı. Etkinlikten elde edilen gelir, Gazze’deki çocuklara destek amaçlı kullanılacak.
19.12.2023 Cadde
Şarkılar Filistinli çocuklar için
Şarkılar Filistinli çocuklar için Haluk Levent bu akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde şarkılarını Gazze için söyleyecek! Ahbap Derneği’nin kurucusu olan ve pek çok yardım kampanyasına imza atan Levent’e gecede ünlü isimler de eşlik edecek.
17.12.2023 Kültür Sanat
Haluk Levent, Gazze'ye destek için sahneye çıkacak
Haluk Levent, Gazze'ye destek için sahneye çıkacak Kurucusu ve başkanı olduğu AHBAP Derneği ile imza attığı yardım çalışmalarıyla adından söz ettiren Haluk Levent, 17 Aralık’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde Gazze’ye destek konseri verecek.
13.12.2023 Cadde
Haluk Levent'ten Gazze'ye destek konseri
Haluk Levent'ten Gazze'ye destek konseri Kurucusu ve başkanı olduğu AHBAP Derneği ile yaptığı yardım çalışmalarıyla adından söz ettiren sanatçı Haluk Levent, 17 Aralık’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde Gazze’ye destek konseri vereceğini açıkladı.
30.11.2023 Cadde
ABD’li NATO görevlisi Ezgi’nin felç kalmasına sebep olmuştu! "Benim acım 3 yıl sonra bitmeyecek"
ABD’li NATO görevlisi Ezgi’nin felç kalmasına sebep olmuştu! "Benim acım 3 yıl sonra bitmeyecek" Muğla’nın Bodrum ilçesinde otomobili ile Ezgi Aydındağ'a (20) çarpıp, felç kalmasına neden olan ABD'li NATO görevlisi Reginald Thevenin (37), tutuksuz yargılandığı davada cezası belli oldu.
1.11.2023 Haberler
ABD’li NATO görevlisi Ezgi’nin felç kalmasına sebep olmuştu! 'Benim acım 3 yıl sonra bitmeyecek'
ABD’li NATO görevlisi Ezgi’nin felç kalmasına sebep olmuştu! 'Benim acım 3 yıl sonra bitmeyecek' Muğla’nın Bodrum ilçesinde otomobili ile Ezgi Aydındağ'a (20) çarpıp, felç kalmasına neden olan ABD'li NATO görevlisi Reginald Thevenin (37), tutuksuz yargılandığı davada cezası belli oldu.
1.11.2023 Gündem
‘Savaşın bile bir ahlakı var’
‘Savaşın bile bir ahlakı var’ Ünlü isimler, İsrail’in Gazze’de bir hastaneyi vurmasına, “Savaşın bile bir ahlakı var” diyerek, ateş püskürdü.
21.10.2023 Cadde
Kızılay’a ilk kadın başkan
Kızılay’a ilk kadın başkan Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz, 155 yıllık tarihi ile Türkiye’nin sayılı köklü kurumlarından biri olan Kızılay’ın ilk kadın başkanı oldu.
10.07.2023 Gündem
Hasan Can Kaya'nın 10 milyon TL'lik oyuncağı!
Hasan Can Kaya'nın 10 milyon TL'lik oyuncağı! YouTube'da yayınlanan 'Konuşanlar' programıyla büyük bir çıkış yakaladıktan dijital platforma transfer olan komedyen Hasan Can Kaya, önceki gün Etiler'de yeni aldığı aracının içinde objektiflere yansıdı.
24.06.2023 Cadde
Hasan Can Kaya'dan deprem bölgesine 1 milyon TL yardım!
Hasan Can Kaya'dan deprem bölgesine 1 milyon TL yardım! Ünlü komedyen Hasan Can Kaya (33), 6 şubatta yaşanan ve 11 ilimizi etkileyen iki büyük depremin ardından afet bölgesine 1 milyon TL’yi aşkın maddi destekte bulundu.
17.06.2023 Cadde
Depremzede çocuklar karnesini Haluk Levent’ten aldı
Depremzede çocuklar karnesini Haluk Levent’ten aldı Depremin en az yıkımı yaptığı Hatay’ın Arsuz ilçesinde sanatçı Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap derneği tarafından yaptırılan prefabrik okulun açılışı gerçekleştirildi. Açılış sonrası Levent, öğrencilerin karne dağıtımını gerçekleştirildi.
16.06.2023 Magazin
Haluk Levent şikayetçi olmuştu! Deniz Akkaya ifade verdi
Haluk Levent şikayetçi olmuştu! Deniz Akkaya ifade verdi Eski manken Deniz Akkaya, AHBAP Derneği kurucusu ve başkanı Haluk Levent’in şikayeti sonrası hakkında açılan soruşturma kapsamında şüpheli olarak ifade verdi. Haluk Levent’in Kızılay’dan çadır satın alarak toplum vicdanını yaraladığını iddia eden ve vatandaş olarak gereğini yaptığını belirten Akkaya, “Bu adama para teslim etmeyin” dedi.
26.05.2023 Magazin
Haluk Levent şikayetçi olmuştu! Deniz Akkaya ifade verdi
Haluk Levent şikayetçi olmuştu! Deniz Akkaya ifade verdi Eski manken Deniz Akkaya, AHBAP Derneği kurucusu ve başkanı Haluk Levent’in şikayeti sonrası hakkında açılan soruşturma kapsamında şüpheli olarak ifade verdi. Haluk Levent’in Kızılay’dan çadır satın alarak toplum vicdanını yaraladığını iddia eden ve vatandaş olarak gereğini yaptığını belirten Akkaya, “Bu adama para teslim etmeyin” dedi.
26.05.2023 Cadde
Haluk Levent depremzede öğrenciler için burs anlaşması sağladı
Haluk Levent depremzede öğrenciler için burs anlaşması sağladı AHBAP Derneği'nin kurucusu ve başkanı Haluk Levent, Kahramanmaraş merkezli depremlerde üniversite eğitimi yarıda kalan öğrenciler için Bremen'deki Constructor Üniversitesi Başkanı Serg Bell ile görüştüğünü ve üniversiteye 100 öğrenciyi tam burslu olarak kabul edeceklerini duyurdu.
9.05.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Ahbap Derneği ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.