Geri Dön

Özer Hurmacı: Artık çocuklarımı görebiliyorum

Boşanma haberleriyle gündeme gelen eski futbolcu Özer Hurmacı, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı. Mağazalar arası tur atan Hurmacı, gazetecilerin isteğini kırmayarak objektiflere poz verdi.

Özer Hurmacı: Artık çocuklarımı görebiliyorum

Daha sonra muhabirlerin sorularını yanıtlayan Özer Hurmacı, "Artık çocuklarımı görebiliyorum, mahkeme hafta sonları onları görmeme izin verdi. Keşke bunlar hiç yaşanmasaydı. Çocuklarım için üzülüyorum ama hayat bu, ne getireceği belli olmuyor" dedi.

"BÜTÜN MAR VARLIĞIM ONLARA FEDA OLSUN"
Boşanma aşamasındaki eşi Mihriban Hurmacı'nın 30 milyon TL tazminat, 75 bin TL nafaka istediği yönünde çıkan haberler hatırlatılan eski futbolcu, "Onlar benim canım, onlara bütün mal varlığım feda olsun. Benim üzüldüğüm tek şey onların bu durumlara şahit olmaları ve yaşamaları" şeklinde konuştu.

Hayatın bir şekilde devam ettiğini belirten Özer Hurmacı, gerekli eğitimleri aldıktan sonra kariyerine teknik direktör olarak devam etmek istediğini açıkladı.

Şafak Sezer yolda kaldı! 'Allah rızası için sesimizi duyun'İstanbul'da yoğun kar yağışı nedeniyle araçlar uzun kuyruklar oluşturdu. Yolda kalan Şafak Sezer ise sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu. Sezer, “Allah rızası için sesimizi duyun” dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber