Mihriban Hurmacı

Mihriban Hurmacı

Son dakika Mihriban Hurmacı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mihriban Hurmacı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mihriban Hurmacı haber sayfamızda...

Mihriban Hurmacı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 34 mihriban hurmacı haberi bulunmuştur.
Mihriban Dinçer'in keyifsiz hali dikkat çekti
Mihriban Dinçer'in keyifsiz hali dikkat çektiMihriban Dinçer, geçtiğimiz yıl boşanmaktan vazgeçtiği futbolcu Özer Hurmacı tarafından darp edildiğini açıklamıştı. Mihriban Dinçer, önceki gün kızı Elizan ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
27.02.2022Cadde
Mihriban Hurmacı üç çocuğunun velayeti ve 20 milyon TL istedi!
Mihriban Hurmacı üç çocuğunun velayeti ve 20 milyon TL istedi!Futbolcu Özer Hurmacı, altı yıllık eşi ve üç çocuğunun annesi Mihriban Hurmacı’ya çekişmeli boşanma davası açmıştı. Hurmacı çifti, kısa süre sonra barıştıklarını söylemiş ve davalarından feragat etmişti.
25.02.2022Cadde
İddianame tamamlandı
İddianame tamamlandıFutbolcu eşi Özer Hurmacı tarafından darp edildiğini açıklayan ve ardından ikinci kez boşanma davası açan Mihriban Hurmacı’nın şikayetine yönelik soruşturma tamamlandı.
18.02.2022Cadde
Özer Hurmacı'ya 3 yıl 6 ay, Mihriban Hurmacı'ya 5 yıl 6 aya kadar hapis talebi
Özer Hurmacı'ya 3 yıl 6 ay, Mihriban Hurmacı'ya 5 yıl 6 aya kadar hapis talebi2015 yılında dünyaevine girdiği futbolcu eşi Özer Hurmacı tarafından darbedildiğini açıklayan ve ardından ikinci kez boşanma davası açan Mihriban Hurmacı'nın şikayetine yönelik soruşturma tamamlandı. İddianamede, birbirlerinden karşılıklı olarak şikayetçi olan Özer Hurmacı'ya 3 yıl 6 aya kadar hapis istenirken, Mihriban Hurmacı'ya ise 5 yıl 6 aya kadar hapis talebinde bulunuldu. Ayrıca Mihriban Hurmacı hakkında bir aylık koruma kararını ihlal ettiği gerekçesiyle üç günlük zorlama hapsi kararı verildi.
18.02.2022Cadde
Kades yükledi
Kades yüklediEşi Özer Hurmacı tarafından darp edildiğini iddia eden Mihriban Hurmacı, telefonuna KADES yükledi
11.02.2022Cadde
Mihriban Hurmacı yaşadığı şiddeti anlattı: Özer beni kendisine muhtaç etti!
Mihriban Hurmacı yaşadığı şiddeti anlattı: Özer beni kendisine muhtaç etti!Mihriban Hurmacı, geçtiğimiz yıl boşanmaktan vazgeçtiği futbolcu Özer Hurmacı tarafından darp edildiğini açıklamıştı. Yaşadığı şiddeti canlı yayında anlatan Hurmacı, "500 TL- 1000 TL gönderiyordu çocuklar için. Şu an benim kullandığım arabanın benzini bin TL’den fazla" diyerek ekonomik şiddete uğradığını da söyledi.
8.02.2022Cadde
Mihriban Hurmacı kimdir kaç yaşında? Özer Hurmacı'nın eşi Mihriban Hurmacı olayı nedir?
Mihriban Hurmacı kimdir kaç yaşında? Özer Hurmacı'nın eşi Mihriban Hurmacı olayı nedir?Mihriban Hurmacı kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Eşi Özer Hurmacı'dan şiddet gördüğünü iddia eden Mihrinan Hurmacı o anlara dair görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Peki Mihriban Hurmacı kimdir?
8.02.2022Cadde
Mihriban Hurmacı'nın korku dolu anları! Özer Hurmacı'dan açıklama geldi
Mihriban Hurmacı'nın korku dolu anları! Özer Hurmacı'dan açıklama geldiMihriban Hurmacı, geçtiğimiz yıl boşanmaktan vazgeçtiği futbolcu Özer Hurmacı tarafından darp edildiğini açıkladı. Yaşadığı korku dolu anları anlatan Hurmacı, "İlk şiddet iki sene önce başladı. Çocuklarım, Özer kanlı yüzümü tekmelerken gördüler. Babalarının bacaklarına sarıldılar, hiçbir şekilde çocukları dinlemedi. Daha önce de aldatılma nedeniyle tartışma yaşamıştık ve boşanma aşamasına gelmiştik" dedi. Özer Hurmacı ise yazılı açıklama yaptı.
5.02.2022Magazin
Mihriban Hurmacı'nın korku dolu anları! Özer Hurmacı'dan açıklama geldi
Mihriban Hurmacı'nın korku dolu anları! Özer Hurmacı'dan açıklama geldiMihriban Hurmacı, geçtiğimiz yıl boşanmaktan vazgeçtiği futbolcu Özer Hurmacı tarafından darp edildiğini açıkladı. Yaşadığı korku dolu anları anlatan Hurmacı, "İlk şiddet iki sene önce başladı. Çocuklarım, Özer kanlı yüzümü tekmelerken gördüler. Babalarının bacaklarına sarıldılar, hiçbir şekilde çocukları dinlemedi. Daha önce de aldatılma nedeniyle tartışma yaşamıştık ve boşanma aşamasına gelmiştik" dedi. Özer Hurmacı ise yazılı açıklama yaptı.
5.02.2022Cadde
Eşinin şiddet iddiaları sonrası Özer Hurmacı'dan ilk açıklama!
Eşinin şiddet iddiaları sonrası Özer Hurmacı'dan ilk açıklama!Bir dönem Fenerbahçe ve Trabzonspor'da da top koşturan Özer Hurmacı'nın eşi Mihriban Hurmacı, aralarında yaşanan tartışma sonrası futbolcunun kendisini darp ettiğini iddia etti. Yüzünün ve ellerinin fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Mihriban Hurmacı, "Sen bir canavarsın Özer Hurmacı!" ifadesini kullandı. Özer sessizliğini bozdu ve iddialara yanıt verdi.
5.02.2022Diğer
Özer Hurmacı'nın neşesi yerinde
Özer Hurmacı'nın neşesi yerindeEşi Mihriban Hurmacı ile boşanmanın eşiğinden dönen eski futbolcu Özer Hurmacı, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı. Yakın arkadaşıyla iş yemeğine gelen Hurmacı, Markalar Sokağı'nda bulunan bir restorana geçerek öğle yemeği eşliğinde toplantısını gerçekleştirdi.
7.01.2022Cadde
Özer Hurmacı-Mihriban Hurmacı çifti boşanma davasından vazgeçti
Özer Hurmacı-Mihriban Hurmacı çifti boşanma davasından vazgeçtiÖzer Hurmacı, 2015'te evlendiği eşi Mihriban Hurmacı'nın sürekli astroloji ile ilgilendiğini ve çocuklarını da ihmal ettiğini öne sürerek, boşanma davası açmıştı. Ancak geçtiğimiz haftalarda ilişkilerine bir şans daha veren ünlü çift, boşanma davasından feragat ettiler.
5.01.2022Cadde
Şaşırtan kare
Şaşırtan kareÖzer Hurmacı ve boşanma aşamasında olduğu eşi Mihriban Hurmacı, tekrar bir araya geldi.
28.12.2021Cadde
Mihriban Hurmacı ile Özer Hurmacı boşanmaktan vazgeçti!
Mihriban Hurmacı ile Özer Hurmacı boşanmaktan vazgeçti!Özer Hurmacı, 2015'te evlendiği eşi Mihriban Hurmacı'nın sürekli astroloji ile ilgilendiğini ve çocuklarını da ihmal ettiğini öne sürerek, boşanma davası açmıştı. Ancak çift boşanmaktan vazgeçtiklerini duyurdu. Mihriban Hurmacı, "Mutluluğumuzda gözü olanın gözü çıksın!" dedi.
28.12.2021Cadde
‘Artık çocuklarımı görebiliyorum’
‘Artık çocuklarımı görebiliyorum’Astroloji haritasına baktırarak kendisini aldattığını söylediği eşi Mihriban Hurmacı’ya boşanma davası açan Özer Hurmacı, İstinye Park’taydı.
27.11.2021Cadde
Özer Hurmacı: Artık çocuklarımı görebiliyorum
Özer Hurmacı: Artık çocuklarımı görebiliyorumBoşanma haberleriyle gündeme gelen eski futbolcu Özer Hurmacı, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı. Mağazalar arası tur atan Hurmacı, gazetecilerin isteğini kırmayarak objektiflere poz verdi.
26.11.2021Cadde
Mihriban Hurmacı'dan Özer Hurmacı’ya 50 bin TL'lik dava!
Mihriban Hurmacı'dan Özer Hurmacı’ya 50 bin TL'lik dava!Boşanma davaları devam eden Özer Hurmacı ile Mihriban Hurmacı yeniden mahkemelik oldu. Eşinin yaklaşık 20 gayrimenkulünün bulunduğunu iddia eden Mihriban Hurmacı, 50 bin TL'lik ‘katılma alacağı’ davası açtı, ayrıca eşinin gayrimenkullerinin üçüncü kişilere satışının önlenmesi için ihtiyati tedbir talebinde bulundu.
8.11.2021Cadde
Mihriban Hurmacı'nın ağzını bıçak açmadı
Mihriban Hurmacı'nın ağzını bıçak açmadıFutbolcu Özer Hurmacı ile boşanma aşamasında olan Mihriban Hurmacı, geçtiğimiz gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.
9.10.2021Cadde
Özer Hurmacı: Günlerdir çocuklarımı göremiyorum
Özer Hurmacı: Günlerdir çocuklarımı göremiyorumGeçtiğimiz hafta eşi Mihriban Hurmacı'nın boşanma davası açması ile gündeme gelen eski futbolcu Özer Hurmacı, önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.
2.10.2021Cadde
Mihriban Hurmacı'dan eşi Özer Hurmacı'ya 30 milyon TL'lik dava
Mihriban Hurmacı'dan eşi Özer Hurmacı'ya 30 milyon TL'lik davaMihriban Hurmacı'dan, "Astroloji haritasına baktırıp onu aldattığımı söylüyor" diyerek kendisine boşanma davası açan futbolcu eşi Özer Hurmacı’ya karşı hamle geldi. Karşı boşanma davası açan Hurmacı, 30 milyon TL istiyor.
29.09.2021Cadde
Özer Hurmacı, Bodrum'da aşka geldi
Özer Hurmacı, Bodrum'da aşka geldiFutbolcu Özer Hurmacı, 2015 yılında dünyaevine girdiği Mihriban Hurmacı, oğlu Muhammed Ediz ve kızı Elizan ile tatil sezonunu Bodrum'da açtı.
2.06.2021Cadde
Mihriban Hurmacı: Beş aylık hamileyim
Mihriban Hurmacı: Beş aylık hamileyimFutbolcu Özer Hurmacı'nın (33) eşi Mihriban Hurmacı önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
9.06.2020Cadde
İzin gününde İstanbul'a geldi
İzin gününde İstanbul'a geldiPTT 1. lig ekiplerinden Bursaspor'da top koşturan Özer Hurmacı, eşi Mihriban Hurmacı ile birlikte İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
11.12.2019Cadde
Özer Hurmacı, İstanbul'a döndü
Özer Hurmacı, İstanbul'a döndüGeçtiğimiz sezonun devre arasında Erzurumspor'dan Sivasspor'a transfer olan ve sezonun bitmesiyle birlikte ailesinin yanına İstanbul'a gelen Özer Hurmacı, eşi Mihriban Hurmacı ve çocukları ile birlikte İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
28.05.2019Cadde
Milli maç arasında İstanbul ziyareti
Milli maç arasında İstanbul ziyaretiDevre arası transfer döneminde Erzurumpor'dan Sivasspor'a transfer olan Özer Hurmacı, eşi Mihriban Hurmacı ve çocukları ile birlikte İstinyePark'da görüntülendi.
19.03.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Mihriban Hurmacı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.