Geri Dön

Özlem Savaş: Onu görünce kanal değiştiriyorum!

Özlem Savaş, oyunculuk sektöründe yaşadığı zorlukları anlattı. Karşısına çıkan kişilerin kendisine kumpas kurduğunu belirten Savaş, “Ben onlar gibi yüzsüz olamadım” dedi.

Özlem Savaş: Onu görünce kanal değiştiriyorum!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Özlem Savaş, önceki gün Arnavutköy’deydi. Sahilde yürüyüş yaptıktan sonra bir mekanda kahve içen Savaş, Beykoz’a geçmek için motor iskelesinde beklerken görüntülendi.

"UTANDIM"
Ünlü oyuncu, yaşadığı sıkıntılı süreçlerde sektöre küstüğünü dile getirdi: Şehir tiyatrolarında ilk oyunumla kadroya alındım. Arkasından diziler ve filmler geldi. Fakat bazı yaşadığım özel durumlar ve karşıma çıkan kötü insanların bana kumpas kurduğunu fark edemedim. Utandım. İnsanlar bu olaylar olduğu zaman başka bir kadını tuttular. Ben bu kadar yüzsüz bir kadın olamadım."

Zor günleri geride bıraktığını ifade eden Özlem Savaş, oyunculuğuyla yeniden gündeme gelmek istediğini söyledi: Çelik gibi oldum. Londra’da yaşam koçlarından eğitim aldım. Çok disiplinli yaşıyorum, spor yapıyorum. Oyunculuğumu konuşturmak istiyorum. Artık her şeyi daha ciddiye alıyorum.

"NASIL DİZİLERDE OYNUYOR?"
Savaş’a “dizilere sosyal medyadaki takipçi sayısına göre oyuncu alındığı” polemiği soruldu. “Yeni isimlerden takipçisi yüksek biri var ki görünce kanal değiştiriyorum. Dünyanın en yeteneksiz oyuncusu, nasıl oynuyor dizilerde? Ama sektör olarak umutluyum. Artık iyi oyuncuların dizileri tutuyor" yantınını verdi.

Nusret Gökçe'den Mark Wahlberg'e tuzlama şovuDünyaca ünlü ABD'li aktör Mark Wahlberg, 'tuz serpme' hareketiyle tanınan Nusret Gökçe'nin Beverly Hills'de açtığı yeni restoranında arkadaşları ile akşam yemeği yedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet