Cadde Pelin Öztekin'den Fatih Terim'le poz! 'İmparator'

Pelin Öztekin'den Fatih Terim'le poz! 'İmparator'

15.04.2024 - 17:10 | Son Güncellenme:

8 Mart 2021'de hayatını kaybeden Rasim Öztekin'in kendisi gibi oyuncu olan kızı Pelin Öztekin, magazin gündeminde adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak sosyal medya hesabından, teknik direktör Fatih Terim ile pozunu yayınlayan ünlü isim altına 'İmparator' notunu düştü.

Pelin Öztekinden Fatih Terimle poz İmparator

Merhum sanatçı Rasim Öztekin'in kendisi gibi oyuncu olan kızı Pelin Öztekin, Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programıyla adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştı.

Haberin Devamı

Ünlü isim son zamanlarda yaptığı açıklamalar ve sosyal medya hesabında yayınladığı gönderileriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

KIZI KATILMAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde kendisine anma töreni düzenlenen Rasim Öztekin'in, Zeynep Aslıhan İşbay ile olan evliliğinden doğan kızları Pelin Öztekin'in anma töreninde olmaması dikkatlerden kaçmamıştı. Babasının kariyerini takip ederek oyuncu olan Öztekin, Galatasaray’ın maçına giderek tribünden yaptığı paylaşıma; "Olmayı sevdiğin yerdeyim Rasim'im" mesajını yazmıştı.

 "FATİH HOCAMA GİDEYİM"

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda objektiflere takılan Öztekin, Atina’ya tatile gidip, orada Fatih Terim’in çalıştırdığı Panathinaikos’un maçını izleyeceğini söylemişti. Ünlü isim açıklamasında şu ifadeleri kullanmıştı:

Haberin Devamı

Atina’ya gideceğim. Fatih hocama gideyim bir de Panathinaikos maçı seyredeyim. Hem bayram turu hem tatil yapacağım. Deniz sezonunu açtım seçim günü, Galatasaray’ın Kalamış tesislerinde. Çok soğuktu gerçi ama şimdi Atina’da devam edeceğim. Ben Ayvalıklı olduğum için biz alışığız soğuk denize, sıcak deniz sevmeyiz. Fedon’dan önce denize düştüm mü? Düştüm.

Oyuncu, ayrıca geçtiğimiz hafta Şanlıurfa’da oynanıp, Galatasaray’ın 50’nci saniyede attığı golden sonra Fenerbahçe’nin sahadan çekilmesi ile sonlanan Süper Kupa Finali ile ilgili de ilginç bir açıklamada bulunmuştu.

"ŞAMPİYONLUKLARI VE KUPALARI SEVEN BİR KULÜBÜZ"

“Hiçbir maçımızda 50’nci saniyede gol atmadık, onun için sevindik” diyen Pelin Öztekin, yarıda maçı şöyle değerlendirmişti:

U 19’daki çocuklara yazık, yani geleceklerine yazık. Aileleri de zaten duyduğum kadarıyla bu karara karşı çıkmış. Çıkacaksan A takımınla çıkacaktın, çekileceksen de tamamen çekilecektin. Niye gol atmamıza veya sevinmemize şaşırıyorlar, kupa için oynuyoruz yani. Hiçbir maçımızda 50’nci saniyede gol atmadık, belki de onun sevincidir. Rekor oldu yani. Gole bu kadar sevinmiyoruz, 50 saniyede oldu. Şampiyonlukları ve kupaları seven bir kulübüz.

'İMPARATOR' İLE BULUŞTU!

2014 yılında geçirdiği mide ameliyatı sonrasında hızla kilo vermeye başlayan Öztekin, Atina tatilinde Fatih Terim'i ziyaret etti ve Terim'in teknik direktörlüğünü yaptığı Panathinaikos maçını izledi. Ünlü isim, teknik adamı fotoğrafa 'İmparator' olarak etiketledi.

Pelin Öztekinden Fatih Terimle poz İmparator