Geri Dön

Pınar Deniz'den 'Mahşerin dört tatlısı' paylaşımı

Kanal D ekranlarının fenomen dizilerinden 'Yargı'da avukat Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz, zaman zaman setten kareleri takipçilerinin beğenisine sunuyor. Deniz, son olarak rol arkadaşlarıyla verdiği pozu yayınladı.

Pınar Deniz'den 'Mahşerin dört tatlısı' paylaşımı

Bu sezonun en çok ses getiren projelerinden Ay Yapım imzalı 'Yargı' her pazar akşamı Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Dizide başrolleri Kaan Urgancıoğlu ile paylaşan Pınar Deniz, zaman zaman sette çekilen pozlarını takipçileriyle paylaşıyor.

Güzel oyuncu, son olarak rol arkadaşlarıyla çekilen fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Deniz, Yargı'nın Ilgaz'ı Kaan Urgancıoğlu, Eren'i Uğur Aslan ve Pars'ı Mehmet Yılmaz Ak ile kamera karşısına geçti.

Daha önce 'Vatanım Sensin', 'Bir Deli Rüzgar', 'Aşk 101' gibi yapımlarda rol alan Pınar Deniz, paylaşımına; 'Mahşerin dört tatlısı' notunu düştü. Genç oyuncunun paylaştığı bu kare büyük ilgi gördü.

Pınar Denizden Mahşerin dört tatlısı paylaşımı

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber