Geri Dön

Pişti gecesi

Raısa& Vanessa kardeşlerin “Underground disco dünyası, orta çağ şövalyeleri” isimlerini verdikleri defile önceki akşam Enerji Müzesi’nde yapıldı.

Pişti gecesi

RAISA&VANESSA kardeşlerin “Underground disco dünyası, orta çağ şövalyeleri” isimlerini verdikleri defile önceki akşam Enerji Müzesi’nde yapıldı. Defileye sanat ve cemiyet hayatı büyük ilgi gösterdi. Nesrin Cavadzade, Eliz Sakuçoğlu, Ceylan Çapa, Cansu Tosun, Lal Denizli gibi isimler adeta şıklık yarışı yaptı. Cavadzade ve Çapa birbirinin aynı tasarımlarla pişti oldu.

ÇAĞATAY’LA DİZİ BELLİ DEĞİL
LEYLA Lydia Tuğutlu, “İlk defa defilelerine katılıyorum. Çok heyecanlıyım. Kıyafetlerini sürekli giyiyorum, senelerdir davet ediyorlar. İlk defa katılabildim” dedi. Bir dizi projesinde Çağatay Ulusoy’la başrolleri paylaşacağı iddia edilen güzel oyuncu, “Daha belli değil. O yüzden konuşmuyorum” dedi.

Neden birlikteler
AHMET Kural’la yeni bir diziye hazırlanan Murat Cemcir, defileye Selin İmer’le geldi. Cemcir, “5-6 ay sonra dizimizi izlediğinizde ‘Aaa bunun için gelmişler defileye’ diyeceksiniz” diyerek tüyo verdi. EMRAH AKÇAAY

Gülşah Saraçoğlu'nun zor anları!Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, jüri üyeliği yaptığı televizyon programının çekimlerinde yaşadığı talihsiz kazayı takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber