Geri Dön

Rachel Araz 'estetik' iddialarına cevap verdi!

Sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına bugün, Rachel Araz’ın açıklamaları damga vurdu.

Geçtiğimiz günlerde 'estetik' haberleriyle gündeme gelen ve fotoğrafıyla sosyal medyanın gündeminde olan influencer Rachel Araz, ilk kez 'teve2 Magazin Masası'na konuştu.

"ESTETİKSİZ HALİM DEĞİL, ÇOCUKLUK FOTOĞRAFIM"
İddialara konu olan fotoğrafın 11-12 yaşlarında çekildiğini ve çocuk olduğu için değişik göründüğünü belirtyen Araz, "İhtiyacım olduğunda tabii ki estetik yaptıracağım" derken, henüz estetik yaptırmadığını söyledi.

“BURCU ESMERSOY’U ÇOK BEĞENİRİM"
Sunucu Burcu Esmersoy’un “Okul kapılarında beni konuşuyormuşsunuz” diyerek tepki gösterdiği isimlerin Rachel Araz ve Aslıhan Doğan Turan olduğu iddia edilmişti. Fenomen, söz konusu iddiaya, "İyi ki sordunuz, iddialardan haberim yok. Burcu’yu çok beğenirim böyle bir şey yok" cevabını verdi.

'Teve2 Magazin Masası' programı, hafta içi her gün canlı yayınla teve2’de.

Rachel Araz estetik iddialarına cevap verdi

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber