Cadde Rafet El Roman'dan 'estetik' tepkisi! 'Fake, kurgu, montaj'

Rafet El Roman'dan 'estetik' tepkisi! 'Fake, kurgu, montaj'

31.01.2024 - 12:53 | Son Güncellenme:

Şarkıcı Rafet El Roman, hakkında çıkan estetik haberlerine cevap verdi. Basına yansıyan görüntüsü ile günlerdir magazin gündeminden düşmeyen 55 yaşındaki sanatçı, sosyal medyada yorum yağan yüzündeki değişim hakkında konuştu.

Rafet El Romandan estetik tepkisi Fake, kurgu, montaj

Batı Trakya’nın sembol ismi merhum Dr. Sadık Ahmet'in hayatını anlatan, Turgay Aydın'ın başrol oynadığı 'Sadık Ahmet' filminin galası dün akşam AKM'de gerçekleşti.

Haberin Devamı

"ÇEKTİKLERİ EZİYETİ BİLİYORUM"

Geceye katılan Rafet El Roman, "Batı Trakya'da çok büyük bir dava adamıydı. O yörede insanların çektiği eziyeti çok iyi biliyorum. Ben de batı Trakyalıyım. O öyküyü filme almaları benim için de çok duygulu oldu. Filmle ilgili yorumlarımı izledikten sonra yapacağım ama kadroyu gördüğümde, Türkiye'nin en'lerini toplamış bir film" açıklamasını yaptı.

Rafet El Romandan estetik tepkisi Fake, kurgu, montaj


MİMİKLERİNİ KULLANABİLİYOR MU?

Son dönemde estetik iddialarıyla gündem olan 55 yaşındaki şarkıcı, muhabirlerin yönelttiği "Oyuncuların sanatçıların geçirdiği estetik operasyonlarından sonra mimiklerini kullanamama gibi şikayetleri oluyor. Son geçirdiğiniz estetik operasyondan sonra mimiklerinizi kullanabiliyor musunuz?" sorusunu cevapladı.

Rafet El Romandan estetik tepkisi Fake, kurgu, montaj

Haberin Devamı

"HİÇ ESTETİK OPERASYON OLMADIM"

Bugün konumuz o olmasın, başka bir zaman konuşalım. Hiç operasyon olmadım. Orada kaşlarım yukarı çıkmış, öyle göstermişler. Bugün makyaj bile yapmadım. Bakın var mı herhangi bir şey? Fake şeyler yapılıyor. Kurgu, montaj oluyor. Benim bugün fotoğraflarım çekildi. Hollywood starı gibi atmışlar.

Rafet El Romandan estetik tepkisi Fake, kurgu, montaj