Cadde Yüzünün son hali olay olmuştu! 'Yakışıklılığım resmen mahvoldu'

Yüzünün son hali olay olmuştu! 'Yakışıklılığım resmen mahvoldu'

16.01.2024 - 08:37 | Son Güncellenme:

Başarılı müzik kariyeriyle olduğu kadar özel hayatıyla da magazin gündenimin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Rafet El Roman'ın yüzündeki değişim, sosyal medyada gündem oldu. Ünlü isim, binlerce yorum yapılan yüzüyle ilgili sessizliğini bozarak açıklama yaptı.

Yüzünün son hali olay olmuştu Yakışıklılığım resmen mahvoldu

Pop müziğinin başarılı isimlerinden Rafet El Roman, müzik kariyerinin dışında özel hayatıyla da gündeme geliyor. İki kez evlenip boşanan 55 yasındaki şarkıcı, iki yıldır kendisinden 24 yaş Yasemin Gergeç'le ile aşk yaşıyor.

Haberin Devamı

Geçtiğimiz aylarda Gergeç'le Akmerkez'de görüntülenen El Roman, birlikteliklerinin çok güzel gittiğini söylemişti. Evlilik soruları karşısında tebessüm ederek bir süre düşünen ünlü isim, şöyle konuşmuştu:

Her an alabiliriz öyle bir karar. İlk defa söyleyeyim aileler tanıştı. Çok iyi ve çok güzel insanlar. İlk tanışmamız gayet güzel geçti.

Yüzünün son hali olay olmuştu Yakışıklılığım resmen mahvoldu

YÜZÜNÜN SON HALİNE YORUM YAĞDI

Şarkıcı, son olarak yüzündeki değişimle dikkat çekti. Şiş görünen yüzüyle verdiği röportaj sosyal medyada gündem olan Rafet El Roman'a, binlerce yorum yapıldı.

Yüzünün son hali olay olmuştu Yakışıklılığım resmen mahvoldu

- Kuşum Aydın'a dönmüşsün Rafet!
- Çok sert ve ağır bir botoks yaptırmış gibi duruyor.
- Avatar'a dönüştü bir an...
- Kaşları vicdanına kadar çektirmiş!

Yüzünün son hali olay olmuştu Yakışıklılığım resmen mahvoldu

AÇIKLAMA YAPTI

El Roman, bu yorumların ardından sessizliğini bozdu. Ünlü isim, yüzünün son haliyle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Arkadaşlar botoks yaptırdım, yaptırmaz olaydım! Bazı insanların kesinlikle botoks yaptırmaması lazım. Ben de onlardan biriyim. Karizmam mı, yakışıklılığım mı desem resmen mahvoldu!