Geri Dön

Recep İvedik 4 filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Recep İvedik 4 filmi kaç yılında çekildi?

Recep İvedik 4 filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşuyor. Recep İvedik film serisinin dördüncü filmi olan Recep İvedik 4 filminde mahallede antrenörlük yapan Recep antrenmanlar iin oynadığı arsanın satıldığını öğrenince kendisi arsayı satın almak için girişimlerde bulunur. Sonunda büyük ödüllü bir yarışmaya katılır ve başına gelen olaylar filmde konu alınır.

Recep İvedik 4 filmi konusu ve oyuncu kadrosu! Recep İvedik 4 filmi kaç yılında çekildi?

Recep İvedik 4 filmi bu akşam yeniden ekrana gelecek. Recep İvedik film serisinin dördüncü filmi olan Recep İvedik 4 2014 yılında vizyona girdi. Gişe rekortmeni filmler listesinde kendisine yer bulan Recep İvedik film serilerinden biridir. Film vizyona girdiği tarihten itibaren 20 hafta boyunca vizyonda kalmış ve toplamda 7.369.098 kişi tarafından sinema salonlarında izlenmiştir.

Recep İvedik 4, 21 Şubat 2014 tarihinde vizyona giren Recep İvedik 3'ün devam filmidir.Yönetmenliği ve senaristliği Togan Gökbakar üstlenmiştir. Filmin yapımcılığını Emrah Çoban yapmıştır. Filmin ana karakterini Şahan Gökbakar canlandırmıştır.

RECEP İVEDİK 4 FİLMİ KONUSU

Recep İvedik, mahallesindeki çocuk futbol takımına antrenörlük yapmaktadır. Antrenmanlar için, kendisinin de küçüklüğünden beri futbol oynadığı, mahallenin tek boş alanı olan arsayı kullanmaktadırlar. Recep, bu arsanın bir müteahhite satıldığını öğrenir. Mahalle ve çocuklar için çok değerli olan bu arsayı kaybetmemek için kendi başına satın almaya karar verir. Bulduğu yöntemlerle (kahve ahalisinden para toplamak, bankadan ihtiyaç kredisi çekmeye çalışmak, böbreğini ve diğer organlarını satmaya çalışmak) arsanın parasını toparlayamayınca, çareyi büyük ödüllü bir yarışmaya katılmakta bulan Recep’i Maldivler'de zorlu ve kahkaha dolu bir macera beklemektedir

RECEP İVEDİK 4 FİLMİ OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber