Geri Dön

'Recep İvedik 6'yı ilk üç günde kaç kişi izledi?

Geçtiğimiz cuma vizyona giren 'Recep İvedik 6' filmi, rekor bir açılışa imza attı.

'Recep İvedik 6'yı ilk üç günde kaç kişi izledi?

'Recep İvedik' serisinin altıncı filmi, ilk 3 günde 1 milyon seyirci ile açılış yaptı. Sosyal medya hesabından başarısını takipçileriyle paylaşan Şahan Gökbakar şu ifadeleri kullandı:
"Üç günde 1 milyon seyirci ile yine muhteşem bir açılış yaptık. Şubat aylarından sonra Kasım ayına da damgamızı vurduk ve tüm zamanların en iyi kasım açılışını yaptık. Bir serinin 6’ncısını yapıp 13 yıl boyunca hala bu sevgiyi ve ilgiyi koruyabilmek herkese kolay kolay nasip olmaz! Bizi yine gururlara layık gördünüz... Her defasında yine ve yeniden sizleri güldürmeye devam edeceğiz. Hepinizi çok seviyorum."

Recep İvedik 6yı ilk üç günde kaç kişi izledi

Trans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz, 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemişTiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıkladı. Yılmaz'ın, 2020'de 27'nci Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü' alırken, sahnedeki konuşmasında, "Bir de bunun 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır" dediği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber