Geri Dön

Reha Özcan’dan 'Üç Kız Kardeş' açıklaması

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği Kanal D’nin yeni dizisi 'Üç Kız Kardeş', 22 Şubat Salı akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek. Usta oyuncu Reha Özcan, "Hikâyeyi çok sevdim, Üç Kız Kardeş’i iyi ki seçmişim" dedi.

Reha Özcan’dan 'Üç Kız Kardeş' açıklaması

Çekimleri Ayvalık’ta devam eden, izleyicileri 90’lı yıllara götürecek olan, sıcak ve samimi hikayesi ile daha şimdiden merak uyandıran Üç Kız Kardeş'in usta oyuncusu Reha Özcan, dizi hakkında konuştu.

"BEŞ PROJE ARASINDAN SEÇTİM"
Özcan, "Seçtiğimiz eserlerin içinde umut olması gerekiyor, seyirciye yaşama sevinci aşılaması gerekiyor ve hayatı bir kez daha sorgulaması gerekiyor. Bu projeyi de öyle seçtim. İnsan sıcaklığı var, naif bir kasaba, mahalle hikayesi… Hikayeyi çok sevdim, romanı da çok sevmiştim. Uzun soluklu bir iş olacağını düşünüyorum. Benimle paylaşılan beş proje arasından Üç Kız Kardeş’i seçtim, çok da mutluyum, iyi ki seçmişim" dedi.

İclal Aydın’ın 'Üç Kız Kardeş' romanından uyarlanan dizinin, yönetmen koltuğunda Eda Teksöz otururken, senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor. Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatmaya hazırlanan dizi, 22 Şubat Salı akşamı saat 20.0’de Kanal D’de.

Reha Özcan’dan Üç Kız Kardeş açıklaması

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber