Geri Dön

Renkli çay saati

Tonka’nın yaratıcısı ve ödüllü şef Feray Aydoğdu iş birliğiyle hazırlanan Demlique by Tonka’nın açılışı, Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleşti

Renkli çay saati

Sosyal yaşamın tanınmış simaları, Fairmont Quasar Istanbul’da buluştu. Şef Feray Aydoğdu tarafından Fransız teknikleriyle hazırlanan günlük pasta, makaron, çikolata ve eşsiz tatların sunulduğu Demlique by Tonka’nın açılış davetine Elif İnci Aras, Elif Akyazıcı Girgin, Balçiçek İlter, Banu Sağnak ve Cihan Nacar’ın da aralarında yer aldığı konuklar katıldı. Yağmur Kalyoncu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, misafirlere ‘Hoş geldiniz’ konuşması yapan Fairmont Quasar Istanbul’un Genel Müdürü Nicolas Kipper, otelin açılışında pastane şefi olarak görev alan, ardından Datça’daki Tonka Patisserie’yi hayata geçiren Şef Feray Aydoğdu’nun markaya özel yeni ürünler hazırladığını dile getirdi.

Renkli çay saati

Cinayetten yargılanan Tarkan’ın firari kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandıEsenyurt’ta iş yerinde önce silah ile vurulan daha sonra ise dükkanı yakılarak hayatını kaybeden Ercan Gönülkırmaz’ın (28) ölümüne ilişkin yargılanan ve açık cezaevindeyken firar eden ünlü şarkıcı Tarkan’ının kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber