Geri Dön

Reynmen koronavirüse mi yakalandı? Reynmen'den resmi açıklama

Sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan YouTuber Reynmen, resmi Instagram hesabından oldukça önemli bir son dakika açıklamasına imza attı. Peki Reynmen kimdir, koronavirüse mi yakalandı?

Reynmen koronavirüse mi yakalandı? Reynmen'den resmi açıklama

Reynmen koronavirüse yakalandı. Instagram'da 7.3 milyon takipçisi olan ünlü isim, az önce dünyayı etkisi altına alan koronavirüse yakalandığını duyurdu...

Reynmen koronavirüse mi yakalandı Reynmenden resmi açıklamaREYNMEN KİMDİR?

Yusuf Aktaş 6 Aralık 1995 tarihinde doğdu. Sivaslı olan Yusuf Aktaş, ilköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır. Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak Açıköğretim'de Liseyi tamamlamıştır. Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktadır. Scorp isimli video paylaşım ve canlı yayın uygulamasında çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen isimleri arasında yer aldı.

2019 yılında ise Reynmen; yepyeni çalışması "Derdim Olsun" müzik video klibi ile Türkiye'nin en çok izlenen videoları arasına girdi.

Usta oyuncu Hikmet Karagöz hayatını kaybettiTiyatro ve sinema oyuncusu Hikmet Karagöz hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber