Geri Dön

Rıza Kocaoğlu: Bugün benim doğum günüm

Rol aldığı diziler ve özel hayatı ile sık sık adından söz ettiren oyuncu Rıza Kocaoğlu, yeni yaşını Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla kutladı.

Rıza Kocaoğlu: Bugün benim doğum günüm

Rıza Kocaoğlu'nun paylaşımına, dostları Cem Davran, Ceylan Ertem, Ahmet Rıfat Şungar, Özge Özpirinçci ve Damla Sönmez'den yorum gecikmedi.

"HAYAT SANA TEŞEKKÜR EDERİM"
Ünlü oyuncu, çocukluk yıllarına ait fotoğrafa, "Bugün benim doğum günüm, 42 oldum. Çok yollar, çok yerler geçtim, sevdalara düştüm, kavgalar ettim, acılar, pişmanlıklar, mutluluklar... Sanırım değişmeyen tek şey umudum ve merakım oldu hayata karşı. Hayat sana teşekkür ederim" notunu düştü.

Rıza Kocaoğlu: Bugün benim doğum günüm

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber