Geri Dön

Rubato'nun solisti Özer Arkun kimdir? Özer Arkun kaç yaşında?

Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un sevgilisi B.Y.’ye darp ettiği iddia edildi.Magazin gündemine gelen haberler sonrasında Rubato'nun solisti Özer Arkun'un yaşamı araştırılmaya başlandı. İşte Özer Arkun'un biyografisi...

Rubato'nun solisti Özer Arkun kimdir? Özer Arkun kaç yaşında?

Magazin gündemine bir şiddet iddiası daha geldi. Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un 2019 senesinden beri birlikte olduğu B. Y.’yi dövdüğü iddia edildi. B. Y.’ye savcılığa şikayet dilekçesi verdi. Çıkan haberler sonrasında Özer Arkun'un hayatı merak konusu oldu. Peki Özer Arkun kimdir?

ÖZER ARKUN KİMDİR?

Rubato'nun solisti Özer Arkun 1973 yılında doğdu. İstanbul'da doğan Arkun,8 yaşında iken keman çalmaya başladı.

İTÜ Devlet Konservatuarı Çalgı Eğitim Bölümü mezun olan Özer Arkun, 2010 yılında ilk solo albümü Cello & Me ile başlayan albüm serüvenini Rubato isimli grubu ile devam ettirmektedir.

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber