Geri Dön

Sadakatsiz 44. son bölüm FULL İZLE! Sadakatsiz 45. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Sadakatsiz dizisiz 44. son bölümü ile izleyici karşısındaki yerini aldı. Leyla ile Asya'nın yaralı halde bulunması ile gözler Derin'e çevrildi. Derin ise kimseyi suçsuzluğuna ikna edemedi. Son bölüm ardından Sadakatsiz 25. yeni bölüm fragmanı beklenmiyor. Peki, Sadakatsiz son bölümde neler oldu?

Sadakatsiz 44. son bölüm FULL İZLE! Sadakatsiz 45. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Kanal D'nin fenomen dizisi Sadakatsiz'de heyecan dorukta! Asya ve Leyla'nın yaralı halde bulunması işleri karıştırır. Olayın ardındanki kişi ise ekran başındakileri şaşkına uğratacak. Sadakatsiz dizisi son bölümü nefes keserken gözler yeni bölümde...

Sadakatsiz dizisinin 45. bölüm fragmanı beklenirken henüz yeni bölüme dair fragman yayımlanmadı.

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Leyla ve Asya’nın yaralı halde bulunduğu olayda tüm oklar Derin’i gösterirken, Derin geçmişinden ötürü en yakınlarını bile suçsuzluğuna inandırmakta zorlanır. Yaşananlar herkesi büyük şoka sokarken Ali ve Volkan’ın Aras’a tepkisi oldukça sert olacaktır.

Leyla’yı yaralayan kişinin ortaya çıkışı dengelerin bir kez daha sarsılacağının ve yeni iş birliklerinin habercisidir. Asya’nın Volkan ve Ali cephesinde artan gerilime vereceği tepki kadar, Aras’a vereceği cevap da merak konusudur.

SADAKATSİZ 44. SON BÖLÜM FULL İZLE

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber