Geri Dön

Sadakatsiz 55. son bölüm full tek parça izle! Sadakatsiz dizisi 56. yeni bölüm fragmanı...

Sadakatsiz dizisi 55. bölümü ile çarşamba akşamı dizi takipçileri karşısına çıktı. Dizinin son bölümünde Asya'nın baskıları karşısında beklenmedik itirafta bulunan Derin, Volkan'ı kaybetme korkusuyla çılgına dönmüştü. Ardından 56. yeni bölümü ise ekrana geldi. Peki, Sadakatsiz son bölümde neler oldu, yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Sadakatsiz 55. son bölüm full tek parça izle! Sadakatsiz dizisi 56. yeni bölüm fragmanı...

Kanal D ekranlarının sevilen fenomen dizisi Sadakatsiz'de Asya'nın intikam yemini işleri içinden çıkılmaz hale getirdi. 55. son bölümü ardından 56. yeni bölüm fragmanı da merak konusu oldu. Asya'nın planı ortaya çıktı derken yeni hamle gecikmedi. İşte, Sadakatsiz son bölüm...

Her hafta yeni bölümleri merakla beklenen Sadakatsiz dizisinin 56. yeni bölüm fragmanı henüz yayımlanmadı. Fragman geldiğinde haberimizde yer alacak.

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Asya, Derin karşısında yenilgiyi kabul etmeyerek beklenmedik bir hamle daha yapıyor!

Derin’in itirafından sonra Volkan’ın ortadan kayboluşu, herkesi endişelendirir. Volkan’a ulaşmak için her yolu deneyen Derin, son çare olarak Asya’ya gider. Parçaları birleştiren Volkan Derya’dan şüphelenirken, arada kalan Derya’nın alacağı karar merak konusudur.

Volkan’ı ikna etmeye kararlı olan Asya’nın hamlesi her zamankinden daha büyük olurken, birinin tüm yaşananlara şahit olması oyunu yeniden değiştirecektir. Asya ve Volkan’ı gören kişi kimdir?

 

 

 

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber