Geri Dön

Seda Sayan'dan hastane odasında duygusal paylaşım

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan Seda Sayan, ablası ile geçtiğimiz aylarda trafik kazası geçiren eniştesinin 15'inci evlilik yıl dönümlerini kutladı. Sayan, hastane odasında yaptıkları özel kutlamayı takipçileriyle paylaştı.

Şarkıcı Seda Sayan'ın eniştesi Coşkun Yıldız, geçtiğimiz şubat ayında motosikletiyle seyir halindeyken arkadan gelen bir otomobilin çarpması sonucu ağır yaralanmıştı. Hala hastanede tedavi gören Seda Sayan'ın eniştesi Coşkun Yıldız ile eşi evliliklerinden 15 yılı geride bıraktı.

HASTANE ODASINDA KUTLAMA
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Seda Sayan, ablası Nursel Yıldız ile eniştesinin 15'inci evlilik yıl dönümlerinde hastane odasında yaptıkları özel kutlamayı paylaştı. Coşkun Yıldız'ın hasta yatağında; eşi Nursel Yıldız'ın elini öpme çabası izleyenleri hüzünlendirdi.

Seda Sayandan hastane odasında duygusal paylaşım

İŞLETMECİLİK YAPIYORLAR
Seda Sayan, ablası Nursel Yıldız ve eniştesi Coşkun Yıldız ile iki yıl önce Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Ören Mahallesi'nde bir villa ve restoran alarak işletmecilik yapmaya başlamıştı.

Seda Sayandan hastane odasında duygusal paylaşım

İbrahim Tatlıses 12 yıl sonra sahnedePoll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri'nde İbrahim Tatlıses heyecanı yaşanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber