Geri Dön

Sekiz aylık hamile Sinem Kobal'dan yeni poz

Türkiye'nin gözde çifti Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, ikinci çocukları için artık günleri sayıyor. İkinci bebeğine sekiz aylık hamile olan Kenan İmirzalıoğlu'nun eşi Sinem'in son pozunu görenler, "Bu ne güzellik" demeden geçmedi.

Sekiz aylık hamile Sinem Kobal'dan yeni poz

Kenan İmirzalıoğlu ile Mayıs 2016 tarihinde nikah masasına oturan oyuncu Sinem Kobal, şimdilerde ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Sekiz aylık hamile olan Sinem Kobal ile eşi doğumu Ege'de doğa ile iç içe yaşam sürerek bekliyor.

Sinem Kobal, geçtiğimiz günlerde 1.5 yaşındaki kızı Lalin'le birlikte Bebek'te objektiflere takıldı. Çocuğunu kucağında taşıyan 34 yaşındaki oyuncu, çevredekilerin ilgi odağı oldu.

BEBEĞİN İSMİNİ KİM KOYACAK?
Kobal, "İkinci defa anne olmaya hazır mısınız?" sorusuna, "Sabırsızlıkla bekliyorum, mutluyum" cevabını verdi. Bebeğin ismini kimin koyacağı konusunu yanıtlamaktan kaçınan ve gülümseyen oyuncu, "Daha hiç düşünmedik, teşekkür ederim" dedi.

Doğumu İstanbul'da yapacağını belirten Kobal'ın, henüz kilo almadığı görüldü. Annesine yöneltilen soruları dikkatle dinleyen ve kameralara şaşklınlıkla bakan Lalin, etrafa gülücükler saçtı.

Sekiz aylık hamile Sinem Kobaldan yeni poz

SİNEM'DEN YENİ POZ
Hamile eşi Sinem Kobal ve kızı Lalin için hiç bir masraftan kaçınmayan Kenan İmirzalıoğlu İstanbul'daki evlerini de daha büyük bir ev ile değiştirmişti. İkinci bebeğine hamile olan Sinem Kobal'dan günler sonra yeni poz geldi.

"BU NE GÜZELLİK"
İkinci bebeğine sekiz aylık hamile olan Kenan İmirzalıoğlu'nun eşi Sinem'in yeni pozunu görenler, "Bu ne güzellik", "Hamilelik yaramış" gibi yorumlarda bulundu.

Sekiz aylık hamile Sinem Kobaldan yeni poz

"ANNE-BABA OLMAK DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ"
Ünlü çift, birkaç hafta önce de verdikleri röportajda; anne ve baba olmanın güzelliklerinden bahsetmiş ve "Anne ve baba olmak bu dünyadaki en güzel şeylerden birisi, Allah herkese nasip etsin inşallah" demişti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber