Geri Dön

Selahattin Paşalı ve Lara Tümer'in Bodrum tatili

'Kalp Atışı', 'Leke', 'Babil' ve 'Aşk 101' gibi dizilerde rol alan, son olarak 'Pera Palas'ta Gece Yarısı' adlı dizide başrol oynayan Selahattin Paşalı, uzun süredir aşk yaşadığı Lara Tümer ile geçtiğimiz nisan ayında nikâh masasına oturmuştu. Şimdilerde bebek heyecanı yaşayan ünlü çift, Bodrum'da objektiflere yansıdı. Denize birbirlerine sarılarak giren ikiliden Tümer, suyu soğuk buldu. Eşinin anlık tepkileri Selahattin Paşalı'yı güldürdü.

Selahattin Paşalı ve Lara Tümer'in Bodrum tatili

'Aşk 101' dizisinde canlandırdığı 'Osman' karakteriyle yıldızı parlayan Selahattin Paşalı, oyunculuk performansıyla olduğu kadar özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. İki yıldır aşk yaşayan çift, bebek bekledikleri iddialarıyla gündeme gelmiş ve konuyla ilgili sessizliklerini korumuştu.

Ancak çıkan haberlerden günler sonra Tümer, paylaştığı kare ile hamile olduğunu duyurmuştu. Lara Tümer, Paşalı'nın elinin göbeğinde olduğu bir pozu paylaşmış ve "Bir ömür benim aşklarım" notunu düşmüştü.

Selahattin Paşalı ve Lara Tümerin Bodrum tatili

KARNI BURNUNDA POZ VERDİ

Selahattin Paşalı'yı yeni dizisi 'Pere Palas'ta Gece Yarısı'nın gala gecesinde yalnız bırakmayan Lara Tümer, büyüyen göbeğiyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Sevgilisiyle pozunu takipçilerinin beğenisine sunan Tümer, paylaşımına; "Seninle çok gurur duyuyorum aşkım Sıkı çalışman, disiplinin ve bu harika işe duyduğun saygıyla gurur duyuyorum. Bana her gün ilham veriyorsun ve sana tapıyorum" notunu düşmüştü.

Dizinin diğer başrol oyuncusu Hazal Kaya da meslektaşı Selahattin Paşalı ve sevgilisinin romantik pozuna; Tümer'in karnını tutarak dahil olmuştu.

Selahattin Paşalı ve Lara Tümerin Bodrum tatili

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Heyecanları günden güne büyüyen ünlü çift, geçtiğimiz nisan ayında nikâh masasına oturmuştu. Aileleri ve yakın arkadaşları, ikiliyi mutlu günlerinde yalnız bırakmamıştı. Çiftin nikahından fotoğraflar sosyal medyada paylaşılmıştı.

Nikahta çekilen fotoğraflardan bazılarını kendi sosyal medya hesabından paylaşan Lara Tümer, Selahattin Paşalı ile verdiği pozlardan birini "Love (aşk)" notuyla takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Selahattin Paşalı ve Lara Tümerin Bodrum tatili

ÜNLÜ ÇİFTİN DENİZ KEYFİ

İlk kez anne-baba olacak olan Lara Tümer ile Selahattin Paşalı, havalar ısınınca tatil sezonunu açtı. Ünlü çift, önceki gün Bodrum'da sahil kenarında objektiflere yansıdı. Bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan mutlu çiftin bir hayli keyifli olduğu görüldü.

Selahattin Paşalı ve Lara Tümerin Bodrum tatili

EŞİNİ SIRTINA ALDI

Denize girmek için eşi Lara Tümer'i bekleyen Paşalı eşine sarılarak beraber yürüdü. O sırada Lara Tümer, eşini öpücüklere boğdu. Paşalı, suda yüzerken hamile olan eşinin zorlanmaması için sırtına alıp bir süre o şekilde yüzmeye devam etti. Suyu soğuk bulan Lara Tümer'in anlık tepkileri Selahattin Paşalı'yı güldürdü.

Selahattin Paşalı ve Lara Tümerin Bodrum tatili

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber