Geri Dön

Serenay Sarıkaya'dan siyah-beyaz poz

Yeni bir dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Serenay Sarıkaya, sosyal medyadan sık sık fotoğraf paylaşıyor. Sarıkaya, son olarak beyaz gömlekli karelerini paylaştı.

Serenay Sarıkaya'dan siyah-beyaz poz

Magazin dünyasının gözde isimlerinden olan Serenay Sarıkaya, oyunculuktaki başarısının yanı sıra sosyal medya paylaşımları ile de adından söz ettiriyor. Ekranlardan bir süredir uzakta olan Serenay Sarıkaya, yeni bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Bugün sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşım yapan ünlü oyuncu, yine adından söz ettirdi. Serenay Sarıkaya, beyaz gömleğiyle pozunu paylaştı. Sosyal medya takipçileri ise ünlü oyuncuyu beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

Serenay Sarıkayadan siyah-beyaz poz

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber