Cadde'Sevgilim yok! Olursa sizden kaçmaz zaten, mutlaka yakalardınız'

'Sevgilim yok! Olursa sizden kaçmaz zaten, mutlaka yakalardınız'

27.11.2023 - 08:13 | Son Güncellenme:

Model Didem Soydan ile ayrılık kararı alan Burak Deniz'in adı 2018 yılında ayrıldığı Büşra Develi ile anılmıştı. Aşk iddialarını kesin bir dille yalanlayan Develi, Burak Deniz'den sonra hayatına kimseyi almamıştı. Ünlü isim, geçtiğimiz aylarda ise gizemli bir erkek arkadaşıyla görüntülenmişti. Son olarak Cihangir'de kameralara yansıyan Develi, "Aşk hayatınız nasıl gidiyor?" sorusu karşısında samimi bir açıklama yaptı.

Sevgilim yok Olursa sizden kaçmaz zaten, mutlaka yakalardınız

Didem Soydan’la bir dargın bir barışık ilişkisinden sonra Deniz, 2018 yılında ayrıldığı Büşra Develi ile Taksim’de baş başa görülmüştü. Yıllar sonra yeniden bir araya gelen çiftin barıştıkları iddia edilmişti.

Haberin Devamı

Büşra Develi, geçtiğimiz aylarda Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülenmişti. Develi, "Burak Deniz ile aşk tekrardan başladı mı?" sorusuna ise "Kesinlikle başlamadı. Karşılaştık sadece yolda. İkimiz de birbirimizin hayatında yer edinmiştik zamanında. Son derece arkadaşça kahve içtik. Karşılaşma diyebiliriz. ‘Bir kahve içelim’ dedik ve o günleri yad ettik. Ama söz konusu aşk olayı tabii ki yok. Hayatımda da kimse yok. Ayrıca böyle haberlerle benim kısmetimi de kapatmayın. Hadi başlığı da verdim" diyerek, kahkaha atmıştı.

Sevgilim yok Olursa sizden kaçmaz zaten, mutlaka yakalardınız

GİZEMLİ ARKADAŞIYLA BEBEK'TE

Ünlü isim, bu açıklamasından sonra bir erkek arkadaşı ile birlikte Bebek'te görüntülenmişti. Gazetecilere sadece "İyi akşamlar" demekle yetinen Develi, fotoğraflarının çekildiğini fark edince yanındaki beyefendiyle birlikte adımlarını hızlandırmıştı. Kapıda yarım saat taksi bekleyen 30 yaşındaki oyuncu, taksi gelmeyince yanındaki gizemli arkadaşı ile birlikte yürümek zorunda kalmıştı.

Haberin Devamı

Sevgilim yok Olursa sizden kaçmaz zaten, mutlaka yakalardınız

"MOTOR BENİM İÇİN BİR TUTKU"

Büşra Develi, son olarak önceki akşam motosikletiyle Cihangir'de objektiflere takıldı. ayaküstü gazetecilerle konuşan oyuncu, "Motorumla çok sevdiğim Cihangirde gezmekten büyük haz alıyorum. Motor benim için bi tutku" dedi.

Yeni projelerinden de bahseden Develi, "Edirne'de 'Kasaba' adlı film çektim. Onun yayına girmesini bekliyorum. Merak ediyorum ve çok heyecanlıyım. 2024'te yayınlanmasını çok istiyorum. Onun dışında bir film projem daha var. Sonra bir film projem daha var işlerim çok iyi maşallah. 2024'ün hepimize çok iyi geleceğini hissediyorum. Bunu hak ettiğimizi düşünüyorum halk olarak" şeklinde konuştu.

Sevgilim yok Olursa sizden kaçmaz zaten, mutlaka yakalardınız

"KALBİM BOŞ"

Ünlü isim, "Aşk hayatınız nasıl gidiyor?" sorusuna ise "Sevgilim yok, kalbim boş... Kendimi işime verdim. Olursa zaten sizden kaçmaz mutlaka yakalardınız" yanıtını verdi.

Yazarlar